Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyasnal/hizasnal CSAK a...

Fogyasnal/hizasnal CSAK a kaloria szamit vagy az is, hogy miböl viszem be?

Figyelt kérdés
Tehat, ha nekem sulytartashoz kb. 1600 kcal-ra lenne szuksegem, de en fogyni szeretnek ezert kevesebbet viszek be. Hizhatok kevesebb kaloriaval, ha mondjuk az a kevesebb kaloria tul sok szenhidratot/rengeteg feherjet/ sok zsirt tartalmaz? Vagy tökmndegy miböl mit viszek be, ha a kaloria több akkor hizok?

2016. szept. 3. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit eszel, amíg kalória deficitben vagy, fogyni fogsz, vagy hízni, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Persze ha csokin élsz, hiánybetegségeid lesznek, és az izmaid sem lesznek olyanok, mintha sok gyümölcsöt, zöldséget ennél.
2016. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hízás-fogyás mennyiségi kérdés, egészség és jó közérzet a minőségi.
2016. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehat ha en beviszek 1000 kcal-t kristalycukorbol, de kaloriaminuszban vagyok akkor fogyok? Vagy megeszek 10 db tojast, kaloriaminuszban maradok ugyan, de tullepem a zsir es feherjeszuksegletem ezzel, akkor nem zsirosodok?
2016. szept. 4. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, de baromi szarul leszel.
2016. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem, köszönöm szepen.
2016. szept. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!