Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egyszerre 350g...

Megettem egyszerre 350g nutellát, hízni fogok, ha holnaptól újra diétázom és sportolok?

Figyelt kérdés
MEgettem ezt és ezenfelül ettem normálisan plusz sütiztem is.és az elmúlt egy hétben elő-elő fordult,hogy megettem pl egy gombóc fagyit vagy egy szelet sütit.De emellett diátáztam és sportoltam, már 3 hónapja fogyózom azóta -6kg az eredmény,csak az elmúlt napokban vágytam a nasira és ma úgy voltam vele,hogy "megünneplem" az eddigi eredményeimet,de mostantól tényleg újr szigorú leszek semmi nasi. Mennyibe befolyásolja ez a diétám?
2016. szept. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Bejöttél a gyontatósarokba. :-)

Ha egyszer sokat eszel , egy nap , az nem rakodik rad nem tudsz hizni 4 kilot egy nap alatt , ahogy fogyni se lehet egy nap alatt

2016. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ó pontosan így érzek,gyónás :D

Holnap megyek is futni és folytatok mindent normálisan,buta voltam hogy megettem ezt a sok mindent :( csaak úgy örülök,hogy jobban érzem magam a bőrömben,de nem szabad,mert újra dagi leszek.

2016. szept. 3. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem havi 1 csalónap (zabálós nap) simán belefér egy diétába, hacsak nem versenyre készülsz. Ha csalónap helyett pl csaló étezést tartassz, akkor azt heti 1x is lehet (pl vasárnap nagyot ebédelsz).
2016. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fiam békével. Máskor ne vétkezz!
2016. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!