Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy 12 éves lány vagyok (nem sokára 13) 167-8 cm és a helyzet a következő:

Minden nap eszek gyümit, zöldséget sok vizet iszok, de néha becsúszik egy-egy kisebb édesség, vagy más mint pl ma egy hamburger.

Mostnanában mikor este mérekezek 57 kg szoktam lenni, de reggelre már csak 56.5 . Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megtartani egyelőre egésznap a 56 kg-ot és esetleg idővel pár kilót leadni. Mindennap mozgok, kosár, bringa, futás, atlétika és pár felülés, fekvő.

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2016. szept. 3. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy lány vagyok.
2016. szept. 3. 21:21
 2/7 anonim válasza:

Normális, hogy az ember este nehezebb, mint reggel.


Am meg szerintem a testsúlyod teljesen jó. Én nem hiszem, hogy fogynod kéne (főleg, ha figyelembe vesszük mennyit sportolsz valószínűleg izmos vagy, és az izom nehezebb, mint a zsír).


De ha tényleg fogyni akarsz akkor, a péksüteményektől(amiben fehér liszt van), gabonapelyhektől (Nesquik, Chocapic, stbi), édes italokról (cola, szörpök, juiceok) és a késői (2-4 órával alvás előtti) étkezésekről le kell mondani.


Nem hiszem, hogy olyan komoly fogyókúrát kéne folytatnod, de mindenesetre sok sikert!

2016. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
"12 éves lány vagyok" "Az lemaradt hogy lány vagyok" Oké..
2016. szept. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Megköszönném, ha máshol trollkodnál.

A kérdésre kéne válaszolni, ha nem jutott volna el a golyónyi agyadig.


Kedves 2-es!

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Igazából a cukros üdítőket nem szeretem, szóval ha azokat hanyagolom nem fogok szerencsére belehalni.:) Zabpelyheket (Chocapic, Ciniminis stb...) sem nagyon szoktam fogyasztani.

Szerinted jó, ha nagyjábol ilyen étrendet tervezek mára?:

Reggeli: két szelet pirítós, sonkával

Ebéd: zöldségleves, tejszínes hús

Vacsora: Rántotta

Nap közben még ennék körtét, almát szóval gyümiket, és meg lenne a napi 2 liter folyadékbevitel is.

2016. szept. 4. 07:49
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évesen még javában növésben vagy! Ne akarj fogyni, max. megtartani az 56-57 kilót! Úgy fog sikerülni, ha nem csúszik be soron kívül egy-egy hamburger. Ezen kívül semmin se változtass, csak várj, hogy magasabb legyél!
2016. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már így is a sovány kategóriába tartozol! Anyukáddal beszélj erről, és kérdezd meg tőle, szerinte hol kezdődik az anorexia!
2016. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2. válaszoló itt.


Persze :D tökéletes


de egyetértek a két előttem szólóval, ne vidd túlzásba a fogyókúrázást, tökéletes súlyban vagy.

2016. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!