Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem hogy...

Mit kéne még tennem hogy fogyjak? Ezzel kb mennyit lehet fogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
heti 5x megyek futni olyan 6-7 km-t ami 1 óra nálam, nem folyamatosan futok hanem először gyorsan futok ameddig birok utána meg sétálok 30 másodpercet és újra. Futás után nem eszek kb délután 4-5 fele szoktam indulni és onnantól nem. Már az étkezésre is figyelek és sok gyümölcsöt eszek meg sok vizet iszok. Nincs rajtam sok súlyfelesleg ami van az inkább a combomon van. Biciklizek már kiskorom óta (csak hobbiból)és vastag a combom, belső combból meg nem tudok lefogyni akármilyen gyakorlatot is csinálok, erősítőket amúgyse akarnék nagyon csinálni mert attól csak még izmosabb és vastagabb lesz a combom ezért maradtam a futásnál. Már egy hónapja ezeket csinálom de csak egy nagyon picit fogytam. Mit tegyek még? Futással van aki lefogyott? Mennyi idő alatt? és hány kilót?

2016. jún. 13. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, ha "sokat" eszel, nem fogysz. Az étrendedről semmit nem írtál, a sok gyümölcsön klívül, ami sokunknak nem előnyös fogyáskor, de van, akinek pont az a jó.

Este nem vagy éhes? Bevallom, nem vagyok képben a tizensokórás böjt elején levő edzésekkel kapcsolatban, habár a szénhidrátvisszatöltés opcionális s a legfontosabb a napi összbevitel.


A reális fogyás max. kb. 1 kiló hetente, teljesen mindegy, mit mozogsz és milyen az étrended. De ehhez szép nagy deficit kell.

2016. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csori96 válasza:

A lényeg a kalóriadeficit. Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyi szükséges a jelenlegi súlyod tartásához, akkor fogyni fogsz. Sportolni nem feltétlen szükséges, de valóban segít, a legcélravezetőbb a saját testsúlyos, illetve a súlyzós edzés. Futni nem ajánlott, ha sok rajtad a felesleg.


Este is nyugodtan ehetsz, de legkésőbb 1-2 órával lefekvés előtt, hogy nyugodtan bírj aludni. Az, hogy "este 6 után nem szabad enni", egy hatalmas tévhit.


Fogyókúra során a gyümölcsöket érdemes elkerülni. Azzal, hogy sok gyümölcsöt eszel, csak hátraáltatod magad.

2016. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:
De természetesen nem túl nagy. Térj át aerob edzésre és iktass be izmot terhelő gyakorlatokat. És igen. A kaja az első.
2016. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!