Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S egyre...

Mit csináljak? :S egyre jobban fáj a hasam. :S

Figyelt kérdés
hétvégén belenéztem a tükörbe, és nagyon kövérnek láttam magam. Nem is ettem semmit azóta, tegnap ugyan megpróbáltam enni egy kiflit de ki is jött belőlem. A hasam annyira fáj hogy az hihetetlen. Orvoshoz nem megyek mert multkor is a kórházban kötöttem ki:S mit csináljak? Egyek piciket? Vagy nincs más választás csak az orvos?
2010. ápr. 21. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj XD hát egyél már! meg mi az h nem eszel, utána meg kiflit? arra nem gondoltál, hogyha újból elkezdesz enni, ugyanúgy visszajönnek a kilók? :) igen, egyél. legalább vmi gyümölcsöt/ zöldséget! és rántottát is ehetsz, mert a tojás nem hízlal. reggelire meg pláne egyél! az a legfontosabb!
2010. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
anorexia súlyos betegség, menj orvoshoz
2010. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson most rántottát enni! Egyél natúr főtt krumplit vagy rizs, vagy párolt zöldséget. Holnaptól meg egyél normálisan.

Egyébként nagyon valószínű, hogy megint kórház lesz a vége, és minél később mész dokihoz, annál nagyobb lesz a baj.

2010. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!