Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyhatok így,...

Szerintetek fogyhatok így, hogy reggelire szinte bármit ehetek, utána gyümölcs aztán ebédre valami húsi és 5körül egy kis túró vacsora viszont nincs?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam, hogy 2ig szinte bármit, jó nyilván nem sokat de ha megszeretnék enni egy csokit akkor reggel eszem meg vagy ha egy sütit...aztán reggeli után 3-4órára egy gyümölcs aztán ebédre valami húsi leginkább csirke és ha még nagyon kivagyok akkor túrót de leginkább nem vacsiznék :)
2013. júl. 1. 10:05
 1/5 poiu ***** válasza:
Nem, ez reménytelen. Pont reggel nem szabad felpiszkálni az inzulint sütivel, csokival. Ha nem vacsorázol rendesen, este 10-kor megeszed az egész hűtőszekrényt - nem az első este, de legkésőbb a harmadikon.
2013. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én kibírom, hogy ne egyek este, bár nagyon nehezen ... mert már fáj a hasam meg ilyenek de tényleg kibírom ... utoljára 5kor eszek áltaalában és hajnali1kor fekszem le ...

Az a baj, h néha egy kis csoki vagy süti "kell" mert pl ha suliba megyek akkor a héven nem tudok tojásrántotátt enni :D szóval nyilván péksütit kell vennem...

2013. júl. 1. 10:15
 3/5 A kérdező kommentje:
meg mikor már nagyon kivagyok este megiszok egy pohár vízet és az segít :Dmeg arra gondlok, h holnap ehetek :D
2013. júl. 1. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: Annyira nem nyilván, mert otthon tudsz tojásrántottát enni, elég gyorsan. Én nem tudok felkelés után enni, de inkább reggeliznék otthon, minthogy péksütit vegyek, prioritások, döntés kérdése. Igaz, nekem meg se kottyan akár percek alatt összedobni egy magkenyérgofrit. Az szállítható cucc.


Az elképzelésedről nem tudok mit mondani, én teljesen máshogy működöm s este 10-kor is ennem kell. Én annak a híve vagyok, hogy az ételek minősége legyen jó s nekem megfelelő és a szénhidrátot próbálom minimalizálni. Ha pedig este rossz a testednek, hogy nem eszel, akkor ezt illene figyelembe venned.

2013. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Az este nem eszünk elképzelésben csak az a jó, hogy megnyújtja a koplalással töltött időt, ami valóban egészséges. De ezt elérheted úgy is, ha este eszel és kihagyod a reggelit.
2013. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!