Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Többet vagy kevesebbet?

Többet vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés
Megettem ebédre párolt zöldségeket (gondolom ez nem nagyon hízlal) csirkemell falatokkal, utána pedig 4 db zöldséggombócot és 1 darab tavaszi tekercset. ez nagyon sok? vagy kevesebb, mintha megettem volna szokásos 1 tálnyi rizs+1tálnyi hús-zöldségeket? nem hiszem hogy a hagymával töltött tavaszi tekercs és a zöldséggombóc, azért mert olajban sütötték ki olyan hízlaló lenne!
2010. ápr. 22. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem tuti sok lenne. már a mennyiség is. szerintem elég lett volna csak a párolt zöldség csirkemellel. de persze valószínű jobb mint a sok rizs plusz rántotthús kombináció.
2010. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rántotthús, azt teljesen kiiktattam az étrendemből, gyakorlatilag disznóhúst sem eszem.
2010. ápr. 22. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
ha igazán fogyni akarsz , akkor a lisztes dolgokat is kiiktatod. pl a tavaszi tekercs és a zöldséggombócban is van liszt (gondolom, nem teljes kiőrlésűből vagy rozslisztből készült) de nekem mennyiségileg is sok lenne ez. de hát azt csak te tudod hogy fogsz e ezzel a diétával vagy nem.ha neked beválik akkor oké.
2010. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
súlyt tartok.de ebben mi a sok? a párolt zöldséget megse érzi az ember, a pár szelet könnyű csirkemell is semmi, utána még éhes voltam...
2010. ápr. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!