Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebbet egyek vagy többet...

Kevesebbet egyek vagy többet mozogjak?

Figyelt kérdés
182 centi vagyok 15 éves fiú,60 kiló....a hasamon van egy kis fölösleg ezért nem eszek sokat,egyfolytában fogyok de mellette mindennap van foci edzésem és 40 percet trambulinozok mellette
2011. ápr. 10. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
60 kiló??? az nagyon gebe. szerintem kezdj el zabálni. én is 182-183 vagyok és 85 kiló, és nem érzem magam dagadtnak
2011. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
182 centisen 60 kiló? A párom 172 és ő 65 kiló és nagyon vékony...most jár kondizni, már izmosodik...ajánlom neked is a koplalás helyett az intenzívebb testmozgást.
2011. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ez szerintetek jó étrend?

reggeli: 2 kifli egy joghurt meg egy banán

10 órai: egy csirkés szendvics

12 óra: ugyanez meg egy banán vagy alma

2 óra ez az ebéd mert ilyenkor végzek suliban:ami itthon van

6 óra (edzés után):vmi jó kis szénhidrát

vacsi(8 óra):turó

2011. ápr. 10. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Többet egyél és többet mozogj! Sőt! Izegj-mozogj!
2011. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtom hogy ez jó étrend-e? attól függ milyen szempontból. de igazi nagy páva lehetsz. inkább csaj mint srác
2011. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ducinak tartottak ezért elkezdtem koplalni.....nem olvastam el h mellette izomból fogok veszíteni.....nem nézek ki gebének csak van egy kicsike a hasamon de látszódnak a kockáim...csak h mit tegyek szerintetek?

sok kaja és mellette mondjuk 1 óra trambuli 1 és fél óra foci edzés szerintetek megfelel h egy deka se legyen rajtam nyárra?

2011. ápr. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!