Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha vacsira benyomo...

Nagyon gáz, ha vacsira benyomok es sajtos tejfölös lángit?

Figyelt kérdés

Diétázom és nagyon megkívántam. Mostanában semmit nem bűnöztem. Ha megeszem, így alakul a mai étkezésem:

1240 kcal, ebből:

86 g fehérje

123 g szénhidrát

45 g zsír


168 cm és 92 kg vagyok, eddig 6 kgt fogytam.

Ha eszek egy lángit, tönkreteszem a folyamatot? :(


2016. szept. 8. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem lenne gond. A kérdés az,hogy téged mennyire billent ki lelkileg. Sokaknál egy csalóétketkezést hamarosan egy újabb követi,majd még egy és így tovább, míg végül visszaállnak a fos kajázásra.
2016. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Néha kell bűnözni, sovány tejfölt és sajtot tegyél rá.
2016. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora súly mellett nem a lángoson kéne gondolkozni... Majd ha 30 kiló ment le utánna "megjutalmazhatod" magad egy lángossal.
2016. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igenis KELL néha (hetente 1 vagy 2 hetente), mert ezekből lesznek a falásirohamok.
2016. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon lightos s apró lángos, ha így jön ki az abszolút minimum zsír... Illetve inkább egészségtelenül zsírszegényen eszel nélküle.


Nekem nem gáz, fogyni várhatóan gyorsan fogysz, hisz bizonyára így is koplalsz (92 kilósan 1240 kcal, uramisten).

Inkább átgondolnám az alapétkezésem, hogy az milyen, mert bizonyára elégtelen. Hacsak nem a lángos miatt alakítottad át mára, de akkor mi a kérdés? Szerinted annyira számít, konkrétan mit eszel, ha csak a fogyást nézzük? Mert ez nem így működik, hogy egy falat csokitorta vagy egy lángos mágikusan hizlal, bármi is van a makrókkal.

2016. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet ám, hogy egyszerűen hiányzik neked a zsír. Vagy a sajt. Nem jó, ha sanyargatod magad, főleg feleslegesen. Nem tudhatom, milyen diéta való neked, de azt tudom, hogy ha én nem ehetnék zsírosan... Izé, nem tudom, mi lenne, mert sosem próbáltam, de megvadulnék, az tuti.
2016. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!