Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 2-3 nap alatt...

Hogyan tudnék 2-3 nap alatt 1-2 kilót fogyni? Fontos

Figyelt kérdés

Nos, suli végén voltam úgy 59-60 kg aztán lesikerült fogynom 54-re, de most bezabáltam nagyon az utóbbi 2-3 napban és most akkor 55-56 kiló vagyok. Szörnyen daginak érzem magam! :( Gyorsan vissza szeretnék fogyni, még mielõtt találkozok az osztálytársaimmal (nálunk még nem kezdõdött el a suli).

Ma eddig csak 1 joghurtot ettem de vacsinak valamit csak kell ennem mert nem hinném hogy kibírom... Csak sajnos még nem fogytam semmit :( nekem meg nagyon kell, és nagyon gyorsan! Tudom hogy hülyeség volt bekajálni, de akkor is... :(

170 cm, 14/L



2016. szept. 8. 21:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%
Istenem...
2016. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én a mentális állapotodért jobban aggódnék.
2016. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most mi van? :( inkább segíts!

Egész nap ezen agyalok, az utcára is szégyellek kimenni. Amég 54 kiló voltam addig legalább azt éreztem hogy sikerült valamit elérnem ebben az életben :(

Hánytatni nem szeretnék, az rossz ízû. Koplalni nem tudok. A suliba meg csak heti 2x lessz tesi (külföldön élek), és így se tudok majd lefogyni :(

2016. szept. 8. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy pszichológust keress.
2016. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Segítenék, de ezen csak egy szakember tud. Ez ugyanis már kóros.

Aki már hánytatni akarja magát - sőt, az írásod alapján úgy tűnik, hogy már meg is tetted - az beteg. Kezelésre szorul.

Az, hogy a 170 centiddel az 55 kilóra jobban hisztizel, mint Molnár Krisztián a 220 kilójára, az szintén beteges.

De a legbetegebb, hogy 1 kilón rinyálsz. Látszik, hogy a biológiai ismereteid sehol nincsenek, lövésed nincs a saját szervezeted működéséről, csak hisztizel, meg a lehető legminimálisabb gondolkodás nélkül megcsinálsz bármit, ami a saját torz gondolkodásod szerint célra vezet.

2016. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4: Az jó lett volna amikor depis voltam, de úgyis drága, meg anyukám szerint az nekem nem kell, meg nem attól fogok fogyni.

Õ is azt mondja hogy ennél tobább már ne hízzak, mert az akkor már duci lessz :(


#5: Jó akkor világosíts fel. :(

Tudom hogy így leírva nem tûnik soknak, de az az 1 kg is sokat számít!

Nem hánytattam még meg magam, csam kisebb koromban betegség miatt sokat hánytam, sokáig, és mégegyszer nem szeretnék.

Nincs idõm ilyen komplett, öszetettebb cuccokra, gyorsan kellene lefogynom mielõtt még rosszab lessz a helyzet.

2016. szept. 8. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

menj le futni 50 km-t, és ne egyél semmit! de lehet, hogy ki se bírod, mert az első 100 méternél összeesnél!


kislány, vannak neked szüleid? ha lennének,akkor figyelnének rád!

2016. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja, amúgy 1 kg egészségesen 1 HÉT alatt tudsz csak fogyni!

komplalhatsz, akkor se fogsz tudni fogyni! erről csak ennyit

2016. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

1-2 kiló attól is lemegy, ha leviszed a szénhidrátot. Persze ez víz lesz, nem leszel tőle karcsúbb...

Zsírból fogyáshoz 2-3 nap nehezen elég, a már említett 50 km futás evés nélkül megközelítéssel viszont elérhető. De úgysem bírnád. Hisz azt írod, valamit enned kell, mert nem bírod ki. Nos, 2-3 nap böjtöt kb. mindenki kibír, max. nem akarja.


Vékony lehetsz, de ha mégis van felesleged a kevés izom miatt, akkor se látja rajtad kívül a világon senki azt az egy kilót... Iszol vizet, már nagyobb a hasad...

Fejben kell rendet tenni, ahogy ajánlották. Nem fontos az az egy kiló, akkor sem, ha szerinted igen.

Sokkal nagyobb felesleggel sem dagi az ember s jó esetben nem is akad ki rajta. Ha neked fontos a nonstop cérnavékonyság, talán ne 2 nappal suli előtt kapj észbe. Tanuld meg, kislány, hogy bizonyos dolgokat nem lehet 2 nap alatt elérni.

2016. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
menj el szaunázni és aztán igyál olyan keveset, amennyit csak tudsz, de hogy azért ne halj meg
2016. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!