Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de egy...

Fogyni szeretnék, de egy sérülés miatt semmit sem sportolhatok 3 hétig, fogyhatok így? L

Figyelt kérdés
171 cm vagyok és 64kg, szeretnék 57kg lenni már leadtam 4kgot ,de sporttal és egy hónap alatt. Ha sport nélkül napi 1200kcalt viszek be akkor egy hét alatt lemegy egy kiló?
2016. szept. 10. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
sétálással is égethetsz kalóriát. hogy mennyi megy le, az sokmindentől függ, szerintem valószínű nem fogsz heti 1kg-ot leadni így, de ne vegye el a kedved. egyrészt ugye egyre kisebb lesz a testzsír%-od, ami lassítja a fogyás ütemét, másrészről a sport sokat számít, végül tényleg sok tényezőtől függ. pl. 75 kilós férfiként én is kb ennyi kcalt viszek be, és mellette heti 2x sportoltam, mégsem adtam le semmit a héten. :D
2016. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, egy rendszeres tempós séta, vagy kerékpározás is megteszi ha ez a mozgás engedélyezett. De ha egyáltalán nem, akkor az étrendedet kell átalakítani. Egyél kevesebb szénhidrátot, több fehérjét, zsírt...igen jól hallottad, de nem olajat vagy margarint, hanem kacsa, liba, vagy sertést zs
2016. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!