Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék őszi szünet...

Hogyan tudnék őszi szünet végére látványosan átalakulni? (november eleje)

Figyelt kérdés

2 kilót szeretnék még fogyni, ezzel nem is lesz gond, viszont már régóta fogyózom, és szeretném, ha ez az utolsó pár kiló tényleg úgy menne le, hogy jó alakom legyen. Fél hónapja újra elkezdtem sportolni versenyszerűen (Nyáron másfél hónapig nem volt meccs szezonom). Eddig is sportoltam, de eddig mindig össze-vissza ettem mellette, mert úgy voltam vele, hogy a sport úgysem hagy elhízni, ami olyan szinten igaz is, hogy 172 cm-rel 63 kiló vagyok, csak nem látom magamat szépnek. egészségileg igen, mert úgy gondolom, a súllyommal nicns gond, meg még szezon kezdetén megfogadtam, hoghya beindulnak az edzések, diétázni kezdek... Hát, kicsit döcögősen, de kezdek belerázkódni. Novemberben viszont megyünk fedett strandra, de nagyon utálok levetkőzni, ezért szeretném összeszedni magam. Nagyon kezdetlegesen azért elkezdtem már szálkásodni, de szeretnék ennél kicsit többet, jobban zsírt égetni. Ki mivel hozza magát formába? Olyannak képzeljetek el, hogy erős testalkatom van, tehát semmiképp sem pácika, viszont helyenként nem vagyok túl formás, ezért inkább tömzsinek tűnök, ezen szeretnék változtatni.

Tehát a cél -2 kg lenne novemberig és látványos zsírégetés? Hogyan?



2016. szept. 11. 13:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Hú, az eleje megtévesztő lehet: *NEM régóta fogyózom akart ott lenni, pont amiatt, mert magával a súlyommal kimondottan sosem volt baj, csak az alakommal
2016. szept. 11. 13:58
 2/2 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés
2016. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!