Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? 176cm/69kg 14L

Hogyan fogyjak? 176cm/69kg 14L

Figyelt kérdés

Minden nap futok egy keveset (15 perc kb.) Az első hónapban lement 4 kg, azóta semmi. Megállt minden.

Suliban eszek egy péksüteményt/szendvicset és egy gyümölcsöt, amikor hazajövök eszek főtt ételt. Vacsorázni már nem szoktam, bár iszonyú nehéz.

Segítenétek, hogy beinduljon megint? Május végére szeretnék fogyni még pár kilót, az álomsúly 60 kg.


2010. ápr. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem éheznél, hanem sportolnál, akkor a szervezeted nem próbálna raktározni
2010. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit többet kéne mozognod. ha nem is minden nap, egy héten négyszer ötször. Mondjuk otthon tornázhatsz dvdre, és futsz mellé. mikor melyikhez van kedved. biciklizés esetleg.

+sok víz! és nem cukros üdítő, még akkor is ha az 100%os.

2010. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én 172cm és 58kg vagyok.Ez nem volt mindig így,voltam 72 is.Bár azt meg kell mondja beteg voltam nagyon és szteroidokat szedtem attól híztam meg.Soha nem voltam több 58-nál ezért nagyon bántott.Elkezdtem futni,felüléseket csinálni.Persze csak fokozatosan és azt is olyan géppel ami nem terheli a gerincet.Ötvennel kezdtem és a végén simán 300 lett belőle.Reggel keveset ettem,délben amennyi jólesik,este semmi vacsi és rengeteg ásványvíz.A betegségem miatt diétáznom kell ezért arra nem kellett rászoktatni magam nálam ez már spontán jön.Most mindenki azzal jön,hogy nagyon vékony vagyok :),de én így érzem jól magam.

2010. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%

Nekem mindig az volt hogy nah hizzak.

176cm vagyok 16 éves és 60kg.

Én nem szeretem hogy vékony vagyok bár kövér sem szeretnék lenni.

Rendesen eszem nem koplalok sohasem.

Ugy eszem általában mint a velem egykoruak nem vagyok olyan h akkor élek halok a kajáért.

Nem naon sportolok bár kezdem megszeretni a sportolást és amugyis mozgékony vagyok.

Nekem csak annyi hogy nincs önbizalmam mert nem szeretem hogy magas vagyok.

Egyáltalán nem vagyok csunya de mégsincs önbizalmam.

Habár közrejátszik azis h van egy fiu akit szeretek de neki van csaja.=/

namind1 sztem sportolj érezd jól magad itt a nyár a jóidö észre sem veszed és máris véknyabb leszel.:)

sok sikert.

2010. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
amugy lány vagyok énis.xD
2010. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Enni egyél,amikor éhes vagy -vacsit is!!!!!!!

Kétnaponta(így nem terheled túl magad) sportolj valamit (futhatsz, biciklizhetsz, hasazhatsz... ezek nem kerülnek semmibe, úszhatsz...ha ezeket felváltva csinálod,akkor nem unsz bele),úgy,hogy érezd,hogy csináltál valamit,nem kell agyon fáradnod!! Május végére még biztos nem lesz meg az álom súly,de ha kitartó vagy,akkor junius végére eléred az áhított 60-at.

Sok sikert és kitartást!!!

:)

2010. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!