Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ujjból fogyni?

Bamboochatheone kérdése:

Hogy lehet ujjból fogyni?

Figyelt kérdés
Eléggé vaskos "munkáskezem" van és így elég nehéz gitározni mert eléggé közelre kerülnek az ujjaim. Szóval hogyan lehetne kicsit levékonyítani az ujjaimat az ép ész határain belül?17/F
2010. ápr. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én is gitározok,nekem meg nagyon pici kezeim vannak :D

Foggalmam sincs,hogy lehet onnan fogyni xD

2010. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elég perverz, hogy ezt a kérdést a szexualitás témakörbe tetted fel... :D
2010. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Máshol napokat kellene várni.
2010. ápr. 22. 20:11
 4/9 anonim válasza:

Ha csak nem vagy nagyon elhízva (gondolom nem), akkor az inkább izom (átlagban egy munkásembernek az van a kezén).


Az izmot csak úgy tudod leadni, ha egy darabig nem nagyon használod/erőlteted. Ilyenkor elkezd visszafejlődni.


Ha pedig a bőröd (is) kemény, akkor használj kézkrémet.

2010. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát végülis nem vagyok egy vékony emberke. Szóval van rajtam felesleg de ez egy macira elfér.:D
2010. ápr. 22. 20:19
 6/9 anonim válasza:
szerintem kezdj el fingerboardozni :D a deszkás srácok vagyányak, és ha még gitározik is...
2010. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces kérdés. :) Az én ujjaim a fogyókúra során az összes többi testrészemmel együtt lefogytak. Most meg leesnek a gyűrűim, már nem tudom hordani őket. Szerintem ez az egy lehetőséged van, ha alkatilag nagyok a mancsaid.
2010. ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
zongorázz :D
2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már több éve gitározol, akkor jogos a kérdés, de ha nem, akkor türelem, az ujjak alkalmazkodnak a felhasználáshoz, főleg gitár esetén látványos változásokon mennek keresztül időnként, még vékonyodnak is általában, megváltozik az alakjuk is egy picit. Csak gyakorolj sokat, ha még kezdő vagy, keress kifejezett ujjgyakorlatokat, amik intenzíven átmozgatják az ujjaidat. A skálázás is jó.
2010. jún. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!