Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lassú fogyás is ugyanúgy...

A lassú fogyás is ugyanúgy megviseli a melleket mintha gyorsan, koplalással fogynék?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni kb 10-15 kilót (van miből). Elkezdek sportolni valamit, és átváltok egészséges életmódra. Ettől gondolom fogyni fogok, mivel eddig nagyon egészségtelenül éltem. Szerintetek ez nagyon megviseli a melleket?

22L


2010. ápr. 22. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
sajnos igen...
2010. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azért nem ugyanaz. Persze a gyors fogyás jobban megviseli, a lassúnál a bőrnek is több ideje van idomulni. Én 11kg-t fogytam eddig, a mellemen semmi változás. Se méretben, se állagában/tartásában. Még akarok fogyni jócskán, fel is készültem rá, hogy csúnya lesz a mellem, de eddig ugyanolyan.
2010. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha a fokozatosságra törekszel, akkor nem, de ha hirtelen akarsz fogyni sokat, akkor igen sajnos.
2010. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ, mennyit híztál mellre.

én egyszer felszedtem 16 kilót, de a mellemre nem sok rakódott, inkább a hasamra, olyan pocakos lettem, mint a hájas pasik. :D

a mellem nem változott semmit sem. bár igaz, hogy kb. 1,5 év alatt fogytam le. :D

2010. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 11 kg-t fogyott, változatlan mellű fogyis társ, ha szólíthatlak így :-)

Mennyi idő alatt ment le ennyi? Kb ennyit szeretnék fogyni, 10-12 kilót összesen, ebből 4-4,5 lement már egy hónap alatt, de nekem se következett be a rettegett:kifogytam a melltartóimból-szindróma. Régen volt de akkor a mostaninál kevesebből fogytam le 5 kilót, szóval még majd lehet ezután jön. Meg nagyobból is indulnak, a fogmzásgátló ezen jótékony hatása miatt.

Szóval érdekelne, hogy mennyi idő alatt nem látszott meg a 11 kiló. (Mondjuk lehet más súlyról indítottál mint én)

2010. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszadó! Tetszett a megszólítás:D Én a 11kg-t 3 hónap alatt fogytam le. Úgy ment hogy az első 2 hónapban 3-mat 3-mat, most a 3. hónapban pedig 5-öt. De én nekem még hátra van 20kg, szóval én nagy túlsúllyal kezdtem, ki tudja mi vár rám mellügyileg:D Eddig semmi. Alapból nagy melleim vannak, a meghízásom előtt is nagy volt. Úgyhogy talán nem fog teljesen elfogyni. Szerintem ne aggódj, sportolj, törekedj a lassú fogyásra és nem lesz gond. Sok sikert a fogyihoz!
2010. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez alkat és mellméret kérdése. Ismerősöm fél év alatt, lassan adott le 9 kilót és már nincs semmi melle és az is lóg...
2010. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hájas -e a melled. Az enyém már 5 kilónál hízik, és ha fogyok kocogással, szépen le is jön róla a zsírréteg és formás kerek marad.

Ez attól is függ, hogy

-mennyi zsír van a melleden

-mennyire nyúlt ki a bőr rajta

-mennyire fogysz le.

Persze, ha kórosan soványra fogysz, akkor persze hogy eltűnik és lógni is fog.

Akkor is csúnya lógós lesz, ha sokat híztál, s megnyúlt a bőröd, mert ha a zsír lemegy onnan, akkor nincs mi, ami kitölti a "tejcsárdát"...

2010. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én csak egy nagyon keveset híztam oda, gondolom akkor az le is megy.
2010. ápr. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!