Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással hány nap alatt...

Koplalással hány nap alatt indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
Mellette napi 1 óra intenzív torna + 2 óra gyaloglás. (a kérdésre válaszoljatok pls)
2010. aug. 31. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A fogyás 1-2 nap alatt(izomtérfogatból).A zsírégetés az nem nagyon fog.
2010. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Azt mondják, hogy rögtön, de én ezen a nyáron volt, hogy 4-5 napig semmit nem ettem csak vizet ittam, azt sem sokat (mert annyira fájt a torkom), és egy dekát nem fogytam, pedig 10 kiló feleslegem minimum van.
2010. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
napi 2x eszek. 1x norm kaját bármit, nemnézem. egyszer vagy 2x 1 barack vagy alma. én nem fogyozok, én nem tudok enni mert terhes vagyok de 12. hetemre leadtam SAJNOS 6 kilot. sztem a nem terheseknél mégtöbb menne le.
2010. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

ha koplalás mellett nem is csinálsz semmit, akkor is sztem 2 hét alatt már meg fog látszani.

tudom, hogy nem kértél tanácsot, de sztem ne tedd, mert nemcsak hogy megereszkedik a böröd, és tönkrevágod vele, de összeszükül is a gyomrod, le is gyengülsz, és az nem valami kellemes.

tapasztalatbol beszélek, bár én nem direkt "koplalok".

2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Koplalással pár hét alatt le lehet fogyni akár tíz kilókat is. Izomból, nem hájból. Amikor azonban elkezdesz enni, akkor a háj formájában fog visszarakódni az elvesztett izomtömeg... Ha ezt akarod, hajrá. Én szóltam.
2010. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros."


Ezt egy nálunk e téren sokkal okosabb ember írta le, ( [link] )

de ha te koplalni akarsz akkor hajrá.

2010. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koplalással SOHA sem indul be a fogyás. Súly vesztés lesz, ami izom vesztés és vízvesztés.Úgy fogsz kinézni mint egy zokni amibe belesz*rtak! Fent van a link a bodyuilder alapismeretekről. Ajánlom olvasd el.
2010. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha be is indul, utána lelassul, mert a szervezeted átáll vészhelyzeti tartalékolásra, szorulásod lesz, halmozódnak benned a méreganyagok, a szerveid csökkentik a működésüket, tehát ez egy igen káros ötlet.

Inkább keress egy szimpatikus étrendet, mondjuk ami a kalóriaegyenlegen alapul. Ha meg az a baj, hogy nem tudod megoldani a főzőcskézést, vagy nem akarsz számolgatni, akkor is ott vannak még a diétás fehérjeturmixok, amikhez csak tejet kell venni, s legalább a szükséges tápanyagokat beviszed velük.

2010. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!