Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízlal a banán?

Miért hízlal a banán?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Én vagyok a 22:01: igen, mást valóban nem ettem, csak banánt.

Ezért tartom butaságnak, hogy a banán hízlal.

Egyébként annak a válaazadónak is igaza van, aki azt írta, hogy semmi nem hízlal, ha mértékkel eszi bárki is.

A banán-napjaimon (amikor csak banánt ettem és mást nem) csak banánt ettem, de nem kiló-számra, hanem beosztottam: egy nap max 6-7 banán (egy banán átlag kalória értéke kb. 110). Beszorozva 6 vagy 7-tel, nem sok a kalóriaérték egy napra. + sok folyadék és testmozgás.

Máskülönben a banán napjaimat leszámítva mást is ettem napokra elosztva, hogy ne legyen vitaminhiányom, hogy egyfélét eszek és punktum. Mást is ettem (étcsokit is!), de csak kicsi mennyiséget. Étcsokiból 1-2 kockát és NEM táblával. Így nem sóvárogtam semmi olyan étel után, amit egyébként megvontam volna magamtól.

2010. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hízlal. Csak nem kéne sokat enni belőle. Napi egy darab viszont belefér.Energiatartalom: 89 kcal/100 g. Vagyis sajnos háromszor annyi, mint az almában, ezért kicsit módjával fogyaszd.
2010. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én banánfüggő vagyok, de nem veszem észre, hogy híznék :D Napi 2 az alap...
2010. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem hízlal, ha nem zabálsz mellé 2 tábla csokit és tésztát....


Egy banán kb. 100 kalória. És ha egy nap megeszel belőle 4 darabot, még akkor sem hízol...ha mellette nem eszel össze mindent.

Napi 1200-1400 kalóriába belefér egy-két banán is. Jobb, mint a zsemle, és még tele van vitaminnal is!

2010. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert úgy tartják, hogy a banán az egyetlen gyümölcs, ami hízlal.
2010. ápr. 23. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!