Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szedett valaki L karnitin...

Szedett valaki L karnitin tablettát vagy folyadékot? (lent)

Figyelt kérdés
Ha igen, segített a fogyásban?
2010. ápr. 22. 22:28
 1/5 anonim válasza:
én azt hallottam hogy állítólag segít.Én még nem próbáltam de kiszeretném csak előtte én is infókat gyűjtök.
2010. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igen, mindkettőt kipróbáltam és jók a tapasztalataim. Olyan mozgástípusok hatákonyságát növeli durván, amik zsírégető jellegűek, sokáig tartanak, még ha nem is olyan intenzíven. Fél-háromnegyed órával a sportolás előtt vedd be és tényleg jócskán többet izzadsz és fogysz... Futás ill, torna előtt vettem be és tényleg többet fogytam mint nélküle. (Kb.háromnegyed órás sportolásról van szó nálam.)
2010. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedtem. 17 kg jött le rólam 3 hónap alatt, de nagyon odafigyeltem rá, mit és mennyit eszem. Nem tudom, a tabletta mennyit segített ebben, emellett ittam ginsenges zöld teát, és 2 hónapon át napi 1 órát szobabicikliztem.
2010. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kapszula formában szedem 3 hónapja, 11kg minusznál tartok. Persze diétával és sporttal. De segít az l-carnitin, jobban izzadok tőle és az edzés is jobban megy.
2010. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is jobban izzadok tőle (kb 40 perc mozgásnál)

Attól függetlenül, hogy ugrálós a mozgás.. korábban nem izzadtam ennyit :)

Kg-ban pedig nem mérem magam, mert az izom miatt úgyis nehezebb leszek. Cm-ben mérem a változást, eddig a derekamnál a legszembetűnőbb :)Egy hónap alatt 5 centivel karcsúbb lett. Bezzeg a combomról nem akar lemenni :( De jóval izmosabb mint volt, feszesebb, nem olyan plötyi mint volt (:

2011. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!