Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendőrnek szeretnék tanulni...

Rendőrnek szeretnék tanulni de nem vagyok annyira izmos! Mit lehet csinálni 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem izmosnak kell lenni. Nem szépségverseny lesz, hanem fizikai alkalmassági. Azokat kell tudni teljesíteni. 5 hónap alatt rengeteget lehet gyakorolni és fejlődni.
2016. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem anno 1- másfél hónapot gyakorolt a felvételire... :D Pedig ő sem volt egy izompacsirta, sőt... és benne volt a legjobbak között
2016. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

súlyzók nem működnek nálad?

ja, hogy rendőr

2016. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Még csak szeretnél tanulni, akkor hova is sietni? Arról nem beszélve hogy a határra nem kell izom.... esetleg kicsi a trafipax kihelyezéséhez kell majd.
2016. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
68%
175centi vagyok, kemény 60 kiló vasaggyal, a rendészeti alapkikepzest sokkal jobban teljesítettem, több izomagynal. Szeretem az ilyen profi "testepitoket" akik lenezik a másikat amiatt mert nem 60as a karjuk, aztán 20percet nem tudtak napon állni, mert osszeesnek, aztán arra leszel figyelmes, hogy csattan a feje a betonon. Ne izmos akarj lenni, hanem legyen jó az allokepesseged.
2016. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Persze, kondizni járnak és kardió/aerob edzéseket végeznek, de biztos sokkal keményebb vagy náluk. Ha rendőrt hívok igen is legyen izmos nagydarab, legyen kiállása, ne egy 175/60as yardot küldjenek ki nekem, ha pl verekedéshez hívok rendőrt, hogy egyel több embert vigyenek kórházba.
2016. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy milyen yardot hívsz, segíteni úgysem fog, csak maximum röhögni maga elé. Tapasztalat...
2016. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem feltétlen az alkaton múlnak ezek a dolgok, én azt ajánlom ne izmos akarj lenni, hanem tanulj valamilyen hatásos önvédelmi módszert pl a Cselgáncs megfelelő, nálad kétszer akkora embert i el tudsz vele intézni, ha nagy darab ember beléd köt mert kisebb alkat vagy,tudd hatastalanitani. Ha rendőrnek mesz az alapkikepzeshez elsősorban az eronleted fejleszd. Hosszú távon tudjál futni, akadalypalyan lendületesen tudd dobálni a testsulyodat.
2016. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a szégyen, hogy te 60kg osan átmentél a vizsgákon.

Már most paranoiás vagy, megemlítettem a súlyzót, és már az agyatlan testépítők jutnak eszedbe. Az ne zavarjon, hogy 14 lányok súlyzókkal edzenek.

Erre jössz a nagybetűs cselgánccsal amihez közöd nem lehet, mert ott is vannak súlykategóriák.


Futni tudsz, remélem amikor bekattansz is futni fogsz és nem a fegyvereddel okoskodsz az öregasszonyokkal mert azok a te súlycsoportod.

2016. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
állóképesség, esetleg valami kuzdosport, nem kell tul nagyban gondolkodni, nalam ket fejjel kisebb kislanyokat is felvesznek jarornek..
2016. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!