Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tavalyi testzsírszázalék...

A tavalyi testzsírszázalék méréskor 175 cm voltam és 68 kiló és a testzsírszázalékom 39! volt! Lehet hogy csak elgépelte a tanárnő a magasságot 165 cm-re, de mi van, ha ebben az évben is ezt mutatja?! Most 176 cm vagyok és 64 kiló

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mit akarsz hallani?
2016. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy ez normális-e
2016. szept. 16. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
azon elgondolkoztál, hogy hogy mérték meg mennyi izom van a testeden?
2016. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az iskolai testzsir%meres szart sem er.
2016. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Milyen módszerrel mérték? Egyáltalán lehet hinni ennek a mérésnek??? Szerintem látnád magadon, ha Ennyire zsíros lennél.
2016. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szemre is látni, hogy kb jól mér.Az alacsonynál csal max 5öt, mert viszonylag sok 5-10et hoz ki, de a nagynál sacc per kb jó...
2016. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy fiú vagy-e vagy lány, 12 éves vagy 18, aztán lehet miről beszélgetni... Mert nagyon más a felállás!!!


Bár 39%-kal egy embert könnyebb átugorni, mint megkerülni, a te számadataid nem éppen ezt mutatják, csak az iskolaszemélyzet kva nagy hozzá nem értését. Innen látszik, hogy az egész csak arról szól, hogy izgalomban tartsák, meg alázzák ott a jövendő népeket.


Ha lány vagy, semmi izom, és még nagyon-nagyon fiatal, akkor talán lehet nagyobbacska az a szám, de egy fiút daruskocsival emelnének át a lakásból az iskolába 39%-nál már.

2016. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!