Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30% testzsirszazalek brutál sok?

30% testzsirszazalek brutál sok?

Figyelt kérdés
Egyébként sokat sportolok, és feszes a bőröm, tehát nem vagyok hájas, csak sajnos nagyon egészségtelenül eszem. Miket egyek, hogy lejjebb menjen ez az érték?
2015. okt. 9. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy fókának nem sok. Embernek más talán egy kicsit magas. A választ magad is tudod: zöldséget, sovány húst, kefírt, gyümölcsöt. De ha megnyugtat, az edzett emberek, függetlenüla testzsírtől, estsúlytól, nem kapnak infarktust. Csak később, mikor megöregednek, tönkremennek az izületeik a magas súly miatt, már nem mozognak, de uyganannyit zabálnak. Akkor gyorsan elpatkolnak.
2015. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A ferfi vagy akkor nagyon sok, ha no, akkor nem annyira veszes.


Nem az a kerdes hogy miket egyel, hanem az hogy miket ne...


Alapvetoen hulladek kajat hagyd el meg a sok szenhidratot.

2015. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mit és főleg mennyit, mert ehetsz remek ételeket és napi 20g szébnhidrátot is, attól még nem biztos, hogy fogysz...

Persze a jó étrendet hangsúlyozom én is. Emberfüggő, kinek mi passzol, de valami jó kis fehérjeforrás és zöldség jó kiindulópont. S persze ezenkívül valami, ami energiát ad, bár a fentiekből is összejöhet, ami kell, csak az nem tipikus eset.

2015. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De ha megnyugtat, az edzett emberek, függetlenüla testzsírtől, estsúlytól, nem kapnak infarktust.


NA, ezt azért gondold át újra... elég sok edzett fiatal kerül kardiológiára... és rengeteg köztük a hirtelen szívhalál.

2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, infarktus esélyét nem lehet lenullázni mozgással, sőt, a túl sok mozgás még növeli is az esélyét, ahogy nem szabad megfeledkezni a genetikáról, vérrögökről, fertőzésekről, ütésekről stb. sem.
2015. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Krisz85 ***** válasza:

30 % az brutál sok, a tested 1/3 a zsír, szerinted?!


férfiaknál a 10-15 nőknél 15-20% az ideális, sportolóknál gyanazen értékek -10% mondható elfogadhatónak


tisztítani kell a kaját, cukor, fehérliszt alapból felejtő, aztán a konyhasó is, csak tengeri mert vizesít és puffaszt, ráadásul a sportod hatékonyságát is nem kicsit rontja,


aztán egyszerű szénhidrátokat kellene fogyasztani,:


durumtészta, telj kiörl kenyér, zabpehely, zöldség nyersen /gyümölcs minimálisan!/ , és sovány húsokat: halak, csirke pulykamell, sovány marha, sertéshús TILOS!


olajoknak pedig tök legmag, oliva halolaj, kókuszzsír

2015. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6: Akkor sportoló férfiaknál 0-5%, nőnél 5-10%, ezt te sem gondolod kopmolyan, ezek lehetetlen értékek, kivéve férfiaknál a 4-5%, de az már profi testépítő szint, versenykor... Amúgyis nagyon szigorú vagy, nem mindenki akar ennyire szálkás lenni, egy kicsivel fölötte is egészséges és teljesen OK valaki, persze egyénfüggő, kinek mi tetszik és mi áll jól és mi egészséges.

30% persze már sok.

A sertéshús pedig van, aki szerint pont jó és részben arra alapozva él egészségesen évtizedekig. A tk kenyeret sokan roppant egészségtelennek tartják, én se enném meg. Sok ponton nincs összhang, s ez a testépítőkre is vonatkozik. Van, aki vegénként, van, aki ketogén diétában épít izmot, mert neki fontosabb az, hogy neki mi esik jól, azzal szemben, hogy mi a klasszikus tömegnövelő étrend.

2015. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nőnek 15-20%-os testzsírnál már nemigen van menzesze, terhességhez 25-30%-kal a legoptimálisabb, az a legjobb a magzatnak.
2015. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
8 Ne megyarazz bele olyanba, amihez nem ertesz
2015. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Krisz85 ***** válasza:

Első körben hadd reagáljak, a feleségem 12% os testzsírral lett terhes.... no comment.


Egyrészt egyénfüggő, másrészt általában ez inkább 10 % alatt szokott lenni,


#6: Akkor sportoló férfiaknál 0-5%, nőnél 5-10%, ezt te sem gondolod kopmolyan,



DE maximálisan komolyan mondom, mert így van! Nyilván nem 0%, de pl egy Michael Jordannek 2 % volt a testzsír%-a, amikor a Wizardzba ment játszani a Bulls után.


ezek lehetetlen értékek, kivéve férfiaknál a 4-5%, de az már profi testépítő szint, versenykor...


hehe, ez vicces, nézz meg egy amatőr kerékpárost a magyar élmezőnyben, mutassak? nekik is van 5%-os testzsírjuk csak úgy mellékesen megjegyzem.



Amúgyis nagyon szigorú vagy, nem mindenki akar ennyire szálkás lenni, egy kicsivel fölötte is egészséges és teljesen OK valaki, persze egyénfüggő, kinek mi tetszik és mi áll jól és mi egészséges.

30% persze már sok.



A sertéshús pedig van, aki szerint pont jó és részben arra alapozva él egészségesen évtizedekig. (azért megnézném annak az embernek a vérképét étvizetekkel később...),


van egy írtó kövér havarom aki minden este pizzát rendel, 45 cm lemegy + kóla, persze nem a lightos fajtából, majd amikor kérdeztem tőle, hogy nem aggódik az egészségéért, azt mondta, hogy nem, mert a vérképe jó, ennek 3 éve, kb két hete találkoztam vele, vese alul működése van /28 évesen/ és ráadásul még cukorbeteg is lett, na tessék!



igen persze, van aki 80 évig dogányzik és természetes halállal hal meg, csak azt fejeltik ilyenkor hozzátenni hogy ez kb 1 db az 1 millió emberből, és hogy Te vagy Én vagyunk-e ilyen szerencséesek?! Megéri kockáztatni? :-)

Persze van aki meg egy deka cigit sem szív el és tüdőrák, és mi a vicc? hogy ez is kb 1 az egymillióból, a többi meg a kettő között, nem egyszerűbb leredukálni az esélyét a dolgoknak, aztán nyugodt lelkiismerettel lenni, hogy mindent megtettünk az egészségünkért? dehogynem!


nem hiszem, speciel én önhibáztató típus vagyok, ha valami nem úgy sikerül, vagy megbetegszem, magamat okolom, nem az életet, a társadalmat stb, anno kövér voltam ennek már jó 15 éve, ki tehetett róla? a szemét élelmiszeripar? nem, ÉN! itt kezdődnek a dolgok.., azaz itt kellene kezdődniük sok embernél....


A tk kenyeret sokan roppant egészségtelennek tartják, én se enném meg. Sok ponton nincs összhang, s ez a testépítőkre is vonatkozik. Van, aki vegénként, van, aki ketogén diétában épít izmot, mert neki fontosabb az, hogy neki mi esik jól, azzal szemben, hogy mi a klasszikus tömegnövelő étrend.


Igen, miért tartják annak? Kifejtenéd?! kiváncsi vagyok a tudományos magyarázatára, hogy miért káros az, ami nem feldolgozott, természetes összetevőkből áll és az emberi test kb a létezése óta adaptálódva van /és nem, nem az elmúl 100 év élelmiszeriparára alapozott és fejlesztett szemét, enzimhalott kajára, amitől megbetegszel, majd a gyógyszergyártók és az orvosok megélnek belőled, nem esett még le? - élelmiszer ipar pénzeli a gyógyseripart, és fordítva?/

2015. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!