Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggelire tulsokat ettem....

Ma reggelire tulsokat ettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggelinel nagyon elszaladt velem a lo. Megettem egy tanyer kakaos zabkasat (keseru kakaopor+edesito) es ez utan megettem meg 4 szelet teljes kiorlesu piritost 2 virslivel. Mit egyek a mai napon, hogy ne hizzak? Nagyon elrontottam?Ma tornanak beterveztem egy egy oras Rubint Reka tornat. Sajnos tobbre nincs idom a tanulas vegett. 15/L

2016. szept. 17. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog egy étkezéstől elhízni.

Csináld meg a tornát és egyél rendesen.

2016. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te jó isten... 15 évesen fogyó? Legalább olyan 2-3ember széles vagy vagy csak egy újabb kislány akinek foggalma sincs mi az egészséges a fejlődő szervezetének?!


Egy rendes kondis ember nem fogyózik meg zabon él, hanem tömi a rendes csirkemelles stb kaját...fehérje por meg anyám-kínja mellett.


Sok rendes testtömeg indexes kislány irogat errefele. Suliban az orvosi papiron sose tudják mi az a BMI s mögötte egy 20as szám körüli számjegy. Less utánna ha nem egy tonnás ember vagy.


Alakformáló edzés kell ha bizonyos testrészekkel nem vagy elégedett, nem fogyózni.


Meg nem mindegy hogy 1kg zsír VS 1kg izom, mert a zsír térfogata sokkal nagyobb, mint az izomzaté.

Szval ha valaki nehezebb pl akik durván edzenek és csupa izom, de mégis jó alkatuak lehet nagyobb a súlya magasságához képest.


Ne vond meg a fiatal alakulóban lévő szervezettől a táplálékot.


23-N

2016. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lövésem sincs mennyit ettél, mennyi az igényed és mit fogsz még enni a nap folyamán...

Normálisan egyél, jobb ételeket, mint reggel, ami szénhidrát némi ipari hulladékkal, kivéve, ha jóféle a virsli, mert olyan is létezik.


Fehérjét, zöldséget mindenképpen ajánlok, de persze az kevés lenne a nap további részére, egyél mást is. Nehéz így vakon mit mondani.


Én is van, hogy sokat eszem az első étkezésemre, pl. 1400 kcalt (ami nem is sok, de nem fér bele szálkásításkor). Na az nehéz, főleg, ha éhes maradtam (deficites korszakban megtörténhet, ha az előző napi vacsorám is pici volt). Vagy dobom azt a napot, vagy a legtrükkösebb, leglaktatóbb ételeket eszem kevés kalóriában a nap további részében s hősiesen kissé végigéhezem a napot (ja, ilyenkor nincs ám agy és képesség semmiféle tevékenységre), ami annyira szörnyű, hogy többé nem teszem ilyet.

Normális, lazán megtervezett, jó étrend szerinti étkezéssel egyszerűen nem szállok el.

Alkalmilag pedig semmi nincs, ha többet eszik az ember. Én szinte minden egyes nap "túl" sokat eszem az első étkezésemkor, mert annyival lakom jól. De ez a fogyással nem jön össze, oda kell figyelni jobban.

2016. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!