Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan le kéne fogynom...

Nagyon gyorsan le kéne fogynom hogy látható legyen, kérlek tudnátok tanácsot mondani?

Figyelt kérdés
Kérlek ne annyi legyen h edzés+ kevesebb szénhidrát mert ezt én is tudom. Szóval táplálkozás-és edzéstervre gondoltam,kérlek tudnátok tanácsot mondani? : )

2016. szept. 17. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 13/L , 168 cm 80 kg :)) tudom h sok, ezért kérek tanácsot ^-^
2016. szept. 17. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan nem lehet egészségesen és tartósan fogyni, ha mégis sikerülne, rondán lógna a bőröd.
2016. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon gyorsan egészségesen. De az kb 2-3 hónapot jelent.
2016. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titkos módszer. A munkát és az időt nem spórolhatod meg. Ezt vagy elfogadod vagy dagadt maradsz.
2016. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.


Egyébként nem kell kevesebb szénhidrát, ez csak egy opció, ami sokunknak bejön, de nem az egyetlen út. Bár ha főleg szénhidráton élsz, akkor a kalóriacsökkentés nem fog menni szénhidrátcsökkentés nélkül. Márpedig nem valószínű, hogy tudsz vagy hajlandó vagy annyit mozogni, hogy a kalóriabeviteled csökkentése nélkül rendesen fogyj.


A legjobb, ha életmódot változtatsz, beiktatsz mozgást s egy jó, tartható étrendre váltasz s persze határozott, de még nem extrém deficitet tartasz. Aztán kitartás és türelem, mert ez hónapok kérdése akkor is, ha tempósan fogysz.

2016. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jajj ne fogyj le gyorsan, mert a bőröd nem fogja tudni követni, és évekig ott fog lötyögni rajtad, sőt, ilyen méretű elhízásnál már lehet csak a műtét segítene. szerencsére fiatal vagy, így ha normális ütemben fogysz, akkor még követni fogja, de max heti fél-1 kilót adnék le a helyedben.


helyedben keresnék a környéken valakit, aki segítene neked, és otthon van az edzésben. ha más nem, és pénzed sincs, akkor nézz szét a neten, keress egy szimpatikus sportolónőt/személyi edzőt, és kérj tőle tanácsot. vagy keress egy könyvet, blogot a témában. sajnos erről több száz oldalt lehetne írni. valamint ami valakinek bejön ,az nem feltétlenül jön be másnak. már alapból más edzés kell a nőknek, mint a férfiaknak. más a táplálkozás is. stb...

2016. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! :)
2016. szept. 18. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2.5 hónap alatt mentem le 135ről 100ra. Nem lötyög semmilyen bőr rajtam. Mondjuk lehet a masszázs segített.

Kollégám külföldön élt 3 hónapot. Nem volt kenyér, sem rizs. Disznót evett zöldséggel és napi 2-2.5 órát töltött erőltetett sétával konditeremben a gépen minden nsp. 92ről 64re ment le. Ne lett logós a bőre.


Izom eszi a zsírt mozgás közben. Ezért egy erőnlét segít gyorsabban fogyni. Utána mozgás kell legalább 45perc folyamatosan de inkább több. Emellett az étrend egyén függő sajnos. Lehet a body.builder.hu és a builder.hu oldalakon olvasgatni, hogy képben legyél

[link]

[link]

[link]


A vizet inkább úgy számold, hogy testkilógramm / 32, ha edzés is van hozzá, menthet a 4 liter, de anélkül elég a /32

2016. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!