Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tofu az mennyire hizlal?

A tofu az mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
Ettem ma tofut ebédre... ez nem nagyon hízlal... legalábbis remélem. Mellé csak káposzta volt meg valami szójaszószos (gondolom én) trutyi.
2010. ápr. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hízlal.
2010. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Elgurítom az agytokom! Tofu ami szója meg szójaszósz, ez aztán a változatosság!Aztán meg az élvezeti érték!
2010. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

most ez komoly? kb mintha semmit nem ettél volna...

nem értem ezt a sok anorexiás kiscsajt itt, nem igaz, hogy normális étkezéssel és sporttal nem tud fogyni....ja, hogy két nap alatt szeretné...és már attól is lelkiismeret furdalása van, ha ránéz egy salátalevélre...élvezet lehet így élni


AZ ANOREXIA BETEGSÉG, KÉRJ ORVOSI SEGÍTSÉGET

2010. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom miért mondják itt többen , hogy anorexiás vagy... én vacsira ma tofusalátát ettem és úgy televagyok hogy az csak na. sztem eléggé telít, de nem hízlal mert fehérje.
2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!