Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok kaja egy napra?

Ez sok kaja egy napra?

Figyelt kérdés

főztem vízbe egy bögrényi csirkemellet 1harmad leves kockával 1 fej hagymával és kevés paprikával

ettem 2 tükörtojást oliva olajon csípős paprikával 1 fél szelet teljes kiörlésű magvas kenyérrel

5-6 db kivit leturmixoltam 3 deci turmix lett belőle

és most este 2 szelet teljes kiörlésű magvas kenyeret kb 10 szelet csirkemell sonkával


16 f

54kg

172cm


fogyni szeretnék de nem mozogtam ma csak kb 60 fekvőt toltam de szoktam biciklizni és sokat sétálni



2016. szept. 23. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hova akarsz fogyni még? mi leszel így? mert férfi biztos nem, max girnyó!
2016. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te anorexiáss? Ez a súly nagyon kevés, nem tudom hova akarsz még fogyni. Minimum 10 kilòt del kéne szedned és izmosodni. És a kérdésedre válaszolva ez egyáltalán nem sok.
2016. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54? pls, hatodikos koromban voltam ennyi. Mondjuk jól el is eresztettem magam, de szerencsére már fogytam 10 kilót, meg nem az a lottyad hájadék voltam.
2016. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok vékony felvagyok puffadva állandóan
2016. szept. 23. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok és fel nem fogom, hova akarsz fogyni, pedig én igazán nem várom el, hogy egy fiatal fiú hű de nehéz legyen, kevés izomhoz kis súly kell, ha nem akar az ember hájas lenni. De rajtad se izom, se háj nem lehet sok, ilyen számokkal. Inkább eddz...
2016. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fel vagy puffadva, de akkor az vagy betegség, vagy bebeszéled magadnak, és anorexiás vagy. Fiúként ilyen számokkal csont és bőr vagy, nem más. Ha nem így látod, akkor testképzavaros vagy, keress egy szakembert.
2016. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynak egy már anorexiás súly lenne, fiúnak még az 58 is kevés!
2016. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha fel vagy puffadva, akkor nem elhízott vagy, hanem bélrendszeri problémáid vannak.


Mutass egy fej nélküli képet a kövér testedről! Elképzelni sem tudom, hogy lehetsz így elhízott.

2016. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


de van hogy sokkal jobban felvagyok

2016. szept. 24. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol a puffadás? Csont és bőr vagy. Testképzavarral küzdesz, keress szakembert. Neked nem fogyni, hanem izmot építeni kellene. A puffadtság érzés pedig nem normális, arra külön orvos javasolt.
2016. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!