Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van valamilyen...

Valakinek van valamilyen tapasztalata a különleges limonádés fogyásról? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Olvastam egy receptet amibe kell víz citrom mentalevél gyömbér és uborka. Érdekelne hogy kinek milyen tapasztalatai voltak ezzel a módszerrel? kérem csak olyan válaszoljon aki próbálta vagy valamelyik ismerőse próbálta. Köszönöm.

#fogyás #fogyasztó limonádé
2016. szept. 27. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hatékony. Az úgy működik, hogy megissza az ember a limonádét,melynek hatására a háj gázzá válik, amit végül kifingik.
2016. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Anyum próbálta, gyakorlatilag egy virgin mojito enyhe uborkaízzel. Kánikulában isteni jéggel inni, de zsírégető vagy fogyasztó hatásról nem tudok beszámolni. :(
2016. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyaron allandoan limonadet iszunk, iden csinaltam uborkasat is, nagyon finom. De egy dekat se fogsz töle fogyni. Miert fogyasztana le egy limonade? Fogyni a kaloriadeficittöl fogsz es semmi mas csodabogyotol vagy hasonlotot. Rendes etkezes es mozgas,ennyi a titok
2016. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat interneten is sokan dícsérték . Hát mert ez nem egyszerű limonádé amikor egy estét állni hagyom az összetevőkből kioldódik a zsírégető szer. Kipróbálom veszíteni nem veszítek semmit és hálistennek több embernek bevállt mint akinek nem :)
2016. szept. 28. 07:22
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Így már minden világos, kioldódik belőle a zsírégető szer. Aham...

Én azt nem értem, hogy miért nem issza az összes dagadt ember ezt a "csodaitalt"? Biztos fogyatékosok...

Ha a kutyasz@rról azt tartanák, hogy ha bekened magad vele, akkor lefogysz,azt is megtennéd?

2016. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A reklámoldalak valójában nem is létező hozzászólóinak természetesen bevált; a valódiaknak pedig nem.
2016. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igyad nyugodtan, bajod nem lesz tole, sot tenyleg finom. Meg a vizfogyasztas onmagaban is pozitiv.

De... ha a zsiregeto anyag pl. Az uborkaban van, akkor miert kell kioladni belole? En egy kisebb orszag eves uborkatermeleset elfogyasztom egy honap alatt, megsem ettol fogyok ( ha fogyok), hanem a sporttol es a kiszamolt etrendtol. Illetven, hogy letezne ilyen zsiergeto anyag, akkor miert nem gyartjak pl. Kapszula formajaban, amit bevesznek a tulsulyosak es hopp, masnapra vekonyak lesznek? En a csodadietakra mindig csak annyit mondok, a sok hulye meg dietazik...

A tested egy bonyolult gepezet, a fogyas alapvetoen egyszeru kepletu, de megis rengeteg faktor befolyasolja. Nincsenek csodaszerek, a nehezebb utat nem lehet kikerulni.

2016. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves kutyasza*os kommentelő.. azért a két dolog között szerintem nagy különbség van.. de ha ennyi eszed van hogy egy kérdéshez ilyet írj csak gratulálni tudok. Feltettem egy kérdést te pedig íy válaszolsz..megmutattad mennyit érsz :D grat. Ja és egyébként eddig úgy néz ki hogy hat ;)
2016. okt. 24. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kutyasz@rt is fogyaték! Megduplázhatod a "hatást".

Az észről inkább ne beszéljünk! Láthatóan te a sor végén kullogtál,mikor osztották.

2016. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XDDDDD úristen... csak röhögni tudok rajtad XD na hagyjuk ... :D
2016. okt. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!