Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt le tudom adni...

Egy hét alatt le tudom adni azt 6000 plusz kalóriát amit két nap alatt bezabáltam? Nem szeretnék hízni tőle és mától már visszatérek a diétás étrendemre, heti minimum 3 órát sportolok. Amúgy ettől hízhattam tartósan?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem is kérdezd meg napi 3x
2016. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom

Elnézést hogy mindenkinek az agyára megyek csak még sosem volt ilyen

Abba is fogom hagyni és kész

2016. máj. 23. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"hízhattam tartósan?"


Tanuljatok már meg gondolkodni, vazge. Minden hízás tartós, ha nem adod le. Ha leadod, akkor meg nem tartós.


Ha most eszel egy salátát, és felszedsz tőle 1 gramm zsírt, és nem adod le, az tartós hízás. Ellenben ha megeszel egy ültő helyedben három Big Mac-menüt, és felszednél tőle fél kiló zsírt, de te elmész teljesítménytúrázni, és ledolgozod az egészet, akkor az nem tartós. Ennyi.

2016. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

És elnézést hogy van akit felidegesítettem, nem állt szándékomban és belátom hogy túlzásba vittem

Többé nem fordul elő

2016. máj. 23. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
azt a kalóriát, amit már bevittél fölöslegesen, nem tudod semmissé tenni. Amit tehetsz, hogy most belehúzol és lesportolod gyorsan. A 6000 kalória az nagyjából 3-3,5 napi adag, bár ez attól függ, hogy te hány kiló vagy. De átlagosan kb ennyi. Tehát jócskán elbaltáztad ezt a dolgot. De nem kell keseregni, mert ettől függetlenül még megemberlheted magad és le lehet dolgozni! Csak amikor legközelebb újra magadba szeretnél tömni mindenféle finomságot, akkor gondolj arra, hogy ezzel csak hátráltatod magad.
2016. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 óra? Nem túl sok. Nem a kaján kéne pörögnöd, hanem a mozgáson.
2016. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!