Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/L. Szeretnék egy programot...

16/L. Szeretnék egy programot fogyáshoz. És hallottam h megfelelő tömegű izom nélkül nem lesz tartós. Ismertek valakit, aki ad ilyen programot?

Figyelt kérdés
Instangramon láttam régebb ilyen fitnesslányokat,akiket átalakítottak csak már nem kapom azokat az edzőket..

2016. szept. 24. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzoteremben vannak szemelyi edzok akik irnak edzes tervet es etrendet a celod eleresehez. Vagy olvads utanna a neten testepitos honlapokon (nem csak izomagyuaknak irtak oket). Nagyobb izomtomeggel konyebb fogyni de nincs koze a sulytartasnak az izmossaghoz. A kaloriak szamitanak illetve a hormon szint.
2016. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Sarga kapszula
2016. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
szerintem a youtube on keresd dubi anna
2016. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A shop.builder.hu-n rengeteg cikk van csajoknak is.
2016. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Egyeske, a kalóriák pont krvára nem számítanak semmit. Le kéne már szállni a hoaxfalloszról. :)
2016. szept. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!