Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már egy hónapja lassan,hogy minden nap kivéve 7 végén 30-40 percet szobabiciklizek 4-5 fokozaton,kenyeret péksütit nem eszek,de mégsem fogyok.Az étrendem lehet rossz?A kenyeret elhagytam viszont krumplit,rízst,tésztát szoktam enni amit próbálok ebédre enni,vacsira meg ismét pufirízs.Tudnátok nekem segíteni?162 cm 95 kg vagyok.Cigit elhagytam aztán terhes lettem és bő 30 kg feljött.Inkább a hasamon van a sok felesleg :( esetleg mintaétrendet valaki.Tudom,hogy tele van vele a net,de saját tapasztalatot szeretnék kérni ki milyen módszerrel fogyott le.Köszönöm.
2016. okt. 3. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkora felesleg mellett, ha tényleg edzel is mellé, lazán le kellett volna fogynod legalább 4-5 kilót 1 hónap alatt. Vagy rossz az étrended, vagy valami más áll a háttérben. (mivel terhes voltál, gyanús hogy pajzsmirigy probléma.)


Meg aztán önmagában az hogy nem eszel kenyeret, meg cukrot, az nem jelent fogyást. Az csak egy kis lépés a siker felé. Egy rendesen összerakott étrend és edzésterv mellett, ha maximálisan be van tartva, jönnek az eredmények. Ha meg valami betegség miatt nem, azt előbb kezeltesd, majd utána akarj fogyni.

2016. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan a fenéből szeditek mindig, hogy csak attól, hogy ezt azt elhagytok a kajából mást meg korlátok nélkül esztek akkor fogyni fogtok...


[link]

2016. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összkalóriabeviteled és -felhasználásod aránya okoz fogyást, nem az, hogy nem eszel péksütit.
2016. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál napi 3 l vizet.

Tojást,túrót,sajtot,csirkét,zöldségeket egyél,a pufirizst,krumplit,tésztát felejtsd el.Én 30 kg-t fogytam így.

2016. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már a többiek is írták, csak akkor fogysz, ha kalória deficitben vagy. Bizonyos élelmiszerek elhagyása nem eredményezi ezt, simán lehet a többiből túl sokat enni.
2016. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!