Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Május óta sajnos feljott rám 7 kiló. Elkezdtem fogyókúrázni és tornázni, az 1. héten le is ment 3 kiló ám azóta megállt ( ez volt 3 hete). Fontos lenne hogy lefogyjak és beleférjek a szalagavatós ruhámba amit már áprilisban megvettem. Csak vizet iszom, nem eszem sem csokikat sem chipseket még sem fogyok, nem értem... Másfél hónap múlva lesz a szalagavató. Mit tegyek? Tippek?

2016. okt. 4. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Menj futni és mozog más módon is. Egyél egészségesen !
2016. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Az első héten kiment belőled 3 kg víz, mert nem nassolsz. A valódi fogyáshoz kalóriadeficites étrend és mozgás kell.
2016. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

3 hét alatt 3 kiló az jó, persze valószínűleg ebben sok a víz.

Csak mert nem eszel csokit és chipset s nem iszol cukros izéket, miért is fogynál...? De ha rendes deficited van, fogysz akkor is, ha a mérleg és a természetes testsúlyingadozás nem tudja hétről hétre lekövetni.

Nem tudom, hogy mennyit s mit tornázol, de bizonyára tudsz többet mozogni. Ha ennyire közeli a határidő, tegyél érte sokat.

2016. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el szépen...

2016. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket azóta fogytam még másfél kilót :)
2016. okt. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!