Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Mivel tudok leadni a...

Csajok! Mivel tudok leadni a pocakomról 2-3 kilót minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
már 2 hónapja, hogy 5 után nem eszek, mozogni is szoktam, túrázok is, mégsem fogytam, egy dekát sem a 2 hónap alatt. 22/L
2010. ápr. 24. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ezt minden nap egyszer megcsinálod (ugyse tudod végig még) előbb csak erősödj rá akkor le fogsz.


http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


a kocka has garantált csak bírd ki végig nem könnyű szépen egy tempóban csináld a cyber faszival azt kész.


üdv 17 éves fiú nekem amúgy segített 186 cm 83 kg neked is fog.

2010. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nah érdemes volt 5 után nem enni. ne higgyétek már el , hogy 5-6 után nem lehet enni. én rendszeresen este 9-10 körül vacsizok (csak fehérjét!!) és így is fogyok.

azért nem fogytál semmit mert rosszul csinálod. 5-6 kis étkezés az alap. sok folyadék, kevesebb szénhidrát, sok zöldség, gyümölcs. este már csak fehérjét egyél max egy kis salátával. ja és a napi 40 perc mozgás.

2010. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Akkor sorstársak vagyunk/voltunk. Nekem most sikerült. De én úgy csináltam, hogy 20óra után nem ettem. Egész nap csak akkor ettem ha éhes voltam és annak a felét ettem meg, kevés kenyér, tészta, sok gyümi, zöldség, hal stb...

Kardiozással is sok lemegy.

Én speciel minden nap 2 órát edzek. Suliba odafele 15perc bicaj/hazafele az fél óra 15perc gyaloglás suliba oda/vissza az megint fél óra szval eddig 1óra. Hazajövök pihenek kicsit fél óra futás fél óra torna. Ha szar idő van akkor futás helyett ugrálókötél. A tornán belül pedig nagyon sok felülés de fokozatosan pl...első hét 30 aztán 40 50 fokozatosan emeleg így naponta 100at szoktam.

Ráadásul hamar elmegy az idő és közbe zenét hallgatok vagy felveszem mp4-re a tananyagot így nem érzem úgy, hogy a sport mellett nem jut időm edzeni.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2010. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagyis nem érzem úgy h. sport mellett nem tudok tanulni...boccs elírtam
2010. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Este szénhidrátot már nem érdemes fogyasztani valóban, de húst, túrót simán ehetsz, sőt kell is! Vagy 6 után leáll az anyagcseréd, vagy mi???? Nem az alvástól hízol, hanem az alvás előtti SZÉNHIDRÁTTÓL. Enni 2-3 óránként kell! Ha este 10-kor, akkor este 10-kor benyomsz egy kis túrót.


Egyébként biztos hogy az étrended nem okés, ha nem ment le semmi. Segítene, ha leírnád mit eszel egy nap.

2010. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általában 9-10 között reggelizem, szendvicset eszem két szelet kenyérből, vajkrémmel, sonkával(albérletben lakom a suli miatt), 1-2 körül főtt kaját rizs, krumpli, tészta, általában ezek váltják egymást, 5kor vacsi újra szendvics 2 szelet kenyér, salátával. hetente kétszer futok fél-háromnegyed órát, heti egyszer 1 óra edzőterem, bicaj és kevés séta. Köszi eddig
2010. ápr. 25. 22:22
 7/7 A kérdező kommentje:
és amúgy nem vagyok kövér, sőt, vékonyka vagyok, csak a pocimon van egy kis felesleg, ami nagyon zavar.
2010. ápr. 25. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!