Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen edzéseket végeztek...

Ti milyen edzéseket végeztek otthon?

Figyelt kérdés
Karácsonyig le szeretném adni az utolsó 6 kilócskámat. Mivel 7-kor érek haza iskolából, és 9-ig minimum tanulok minden nap, ezért bent végezhető edzésre lennék kiváncsi. Eddig nyáron tekertem és futottam, de most sajnos fontosabb a tanulás, idén érettségizem. Szóval biciklizés és futás helyettesítő tornavideók közül melyik a legjobb? IOS app is jöhet. :)

2016. okt. 4. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Péntek Enikő.
2016. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Blogilates, de ő erősítő.

FitnessBlender HIIT vagy cardio vagy rengetegfélét találsz nála:)

2016. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzést végzek bent, gyaloglás s néha biciklizés megy kint. Szerintem mindenképpen kell friss levegő, de ha egy csomót tanulsz, akkor főleg, bár nem működünk egyformán. Én lemerülök mozgás nélkül.

Régebben különféle tornák és táncoktató videók is mentek poénból, de azt meguntam. A súlyzózást nem, pedig a gyakorlatokat ritkán variálom. De kinek mi jön be.

2016. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mit akarsz helyettesíteni. Heti 2-3x5km futást, és/vagy ugyanennyi biciklizést, vagy még ennyit sem, esetleg heti 40-50 km futást vagy 100 km biciklizést. Tehát nem mindegy az edzettségi szinted. Lehet, hogy Béres Alexandránál tartasz, lehet, hogy az Insanity vagy a P90X is menne. Amúgy én mindenképp valami intervall cardiot javaslok, ha megvan az állóképességed hozzá.
2016. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kettlebellez
2016. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
edzés? az valami új pokémon?
2016. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kardio edzéshez egy step padot és kettlebellt használok,

+ van egy egyszerű edzőpadom összesen 200kg súlytárcsa, 2 rövid rúd, 1hosszú, 1 francia, 1haskerék, 1smr henger... más nem kell.

2016. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szex:P

Idén már nincs érettségi;)

2016. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!