Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerül lefogynom?

Szerintetek sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok 161cm és 60kg nagyon sok a feleslegeem Tegnap elkezdtem egy étrendet reggeli:joghurt ebéd ami a suliban lesz (kenyeret, és tésztát nem eszem) uzsonna:tojás vacsora:1alma szerintetek ha ezt az étrendet betartom sikerül leadnom az a 10kg? e melett a sulis tesiórák
2016. okt. 4. 20:33
 1/6 anonim válasza:
82%
Próbálj meg drivert frissíteni
2016. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes választ köszi:)
2016. okt. 4. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézd már meg, hova írtad ki a kérdésedet... az első válasz alapján se gyanús picit?
2016. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem étrend.

Ezt olvasd el :


[link]

2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit gondoltok, amikor leírjátok, hogy esztek teljesen ismeretlen mennyiségű valamit, ez jó-e...

De nem hiszedm, hogy 1 tojás és a menza mínusz tészta elég lenne (a joghurt jó közelítéssel vizes semmi és az alma is csak egy pici cukor s ez-az, elsősorban nem erre van szüksége az embernek makrotápanyagilag).

Egy alma nem vacsora, persze akad ember, akinek este már nem jó enni... Ha nem vagy olyan, akkor inkább cseréld meg az uzsonnával, persze nem tudom, hogyan vannak az időpontok s hogyan jó neked, csak így kicsit furán hat. A tojás mellé általában egyél zöldséget, s ha nem vagy éhes reggel, akkor ne egyél, de ha igen vagy szükséged van energiára, akkor egyél valamit, amiben van kalória meg ez-az (én ennék valami fehérjét is, akkor már kell a szervezetednek az utánpótlás).

2016. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem törekedj inkább kiegyensúlyozottan enni! Még fejlődésben vagy, kell a tápanyag, de nem mind1 h mennyi kalóriát eszel egy nap! Számold ki a napi kalóriaszükségletedet! A neten több olyan oldal is van ami elmagyarázza h kell. Ne egyél több kalóriát mint amire szükséged van mert azért raktároz a szervezet. Aztán ahogy fogysz megint kiszámolod h változott az energiaszükségleted. Amit kerülj, fehér lisztből kenyér, péksüti, finomított cukor (esetleg beszélhetsz anyuddal h vegyen 0 kalóriás cukrot amit ehetsz nyugodtan). De nyugodtan egyél kenyérfélét az kell, főleg reggelire, csak teljes kiőrlésűt válassz, kevesebbel is jól laksz. Délután már ne sok szénhidrátot fogyassz, inkább zöldségeket meg fehérjét inkább. Gyümit délelőtt egyél. Nagyjából ennyi jutott eszembe. Na meg mozogj! Sok sikert!
2016. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!