Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne hizzak?

Mit csináljak, hogy ne hizzak?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplàlkozok,hetente 4x fél órát sportolok,és mégishizok. Nem értem mi lehet az oka. Nemrég fogytam le 56 kilóról 48-ra,ami tökéletes volt szamomra,és egy hónapig tartottam is a súlyt,de most folyamatosan hízok,és kicsit megijedtem,hogy vissza hízok..Mit csináljak?

(amúgy 17 éves/lány/51kg/159 cm)



2016. okt. 6. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

48 kg nagyon kevés

nem baj, hogy visszahízol 56-ra

az normális súly.

2016. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,az 56 normális,de elég vastagok a csontjaim is,és 56 kilóval olyan voltam,mint egy mozdony:D :/
2016. okt. 6. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Anorexia?

Bulémia?

Testképzavar?

Vastag csontozat nem mentség. Attól még ugyanannyi kg kell minden másból, a vastag csontok arra pakolnak rá.

Tehát ha valaki valóban vastagcsontú akkor annak 56 helyett mondjuk 61 jelenti ugyanazt.

2016. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

159/56 mellett azért már komolyabb izomzat kell, hogy ne legyen felesleg egy lányon s a nulla felesleget nem szálkásan értem, mert az akkor se lesz, ha kigyúrja magát, de az nem is baj.


Ha hízol, jó eséllyel túl sokat eszel. Mozoghatsz akármennyit s lehet bármilyen jó az étrended, a kalóriatöbblet a legtöbbeknél hízást okoz.

2016. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor mit egyek?

Reggelire rántottát vagy zabkását eszek, tízóraira almat,ebedrebpedigbmikor mit,rizst hússal,vagy palacsintát(abból is max 2) stb,vacsirabmegbgyümölcsöt,vagy joghurtot,vagy fõtt tojást. Szerintem ez nem ez sok

2016. okt. 6. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát csak épp energiát nem ad. Palacsinta helyett valami tápláló ételt kellene fogyasztanod: sovány húst zöldséggel, halat, ilyesmiket.
2016. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!