Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Álandóan éhes vagyok és hizom...

Álandóan éhes vagyok és hizom is 1 hónap alat 3kg ot szedtem fel mitől lehet? 18 éves lány 61kg és 162 cm

Figyelt kérdés

Szóval napi kajám reggeli általában elmarad mert nincs időm rá, suliba 2 szendvicset vagy egy tál ételt szoktam vinni,kb 15 órára haza érek és eszek megint egy joghurtot meg rendes főt ételt meg egy kis chips vagy süti közbe majd megint kb 8-9 között eszek főt ételt.

Ezek közt gyümölcsöt és zöldséget is megeszem. Heti egyszer megyek dolgozni éjszakára. Az étrendemmel baj van ? Mert csak most vettem észre hogy meghíztam.


2016. okt. 11. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Chips, süti ne.

Reggelizz! Tudom, hogy nincs rá időd, de akkor este készíts el bármit, akár egy gyümölcs/zöldségshaket, vagy gyümölcsös-magvas joghurt, zabkása, főtt tojás, túró, bármi.

Szendvicset rakd tele zöldséggel, főtt tojással, sajttal(sovány), tk kenyérből legyen a szendvics.

Gyümölcsből napi 10dekánál nem ajánlatos többet enni DIÉTÁBAN, de ez szubjektív. Van, akinek nem árt meg a több se, van, akinek a kevesebb is.

2016. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül a kalóriatöbblet hízlal, a napi 10 dekánál több gyümölccsel is lehet fogyni... Nem sok kövér fruitarian=gyümölcsön élő ember van :D
2016. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, csak azt akartam ezzel mondani, hogy tessék mértéket tartani😊

Meg hogy van, akinek bekavar a fogyásba.

2016. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
"Az étrendemmel baj van ?" Úristen ez még kérdés? Szerintem a legjobb lenne ha elhagynád a kenyeret. Reggelire egyél mondjuk zabkását és suliba vigyél gyümit (pl egy almát). A főtt étel az remélem nem valami tészta, főzelék, sültkrumpli vagy ilyesmi... Egyél ebédre pl barna rizst natúr csirkemellel párolt zöldséggel (de persze ez csak egy ötlet). Hagyd el a nasikat, a gyorséttermi kajákat, az édességet és a cukros üdítőket. Egyél sok gyümit/ zöldséget, natúr csirkemellet/ csirkecombot/ halat/ pulykamellet, olajos magvakat nasiként, zabkását, barna rizst, puffasztott rizst, natúr joghurtot ilyeneket. És sportolj.
2016. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Mert még fejlődésben vagy, nem csak hosszában nő az ember, a medencecsont és a váll is szélesedik,a csont sűrűsödik. Ettől nehezebb is leszel, a nagyobb súly mozgatásához több vázizom kell, a több vázizomhoz több zsírsejt, kötőszövet, víz.

A hormonháztartásodat befolyásolhatja a heti egyszeri éjszakai fentlét.

A stressz - ha nem tudsz elmenekülni, amikor bántanak - határozottan hízlal.

Evés: az ember NEM termel elegendő emésztőenzimet az emésztéshez. Egyrészét meg kell egye. Csak a nyers növényekben van emésztőenzim. Így ha sokáig csak főtt ételt eszel, emésztetlenül leülepedik a beleidben.

Lehet venni emésztőenzimet, én szoktam szedni, kb. 2-3 hónap alatt lemegy tőle a hasam.

2016. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Lélek: az állandó éhség mentális vagy élményéhséget is rejthet. Add meg a lelkednek, amire éhezik!

Persze úgy, hogy az ember mások utasításait hajtja végre egész nap, nem nagyon lehet ezt.

2016. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Istenem, reggel 6 ra megyek melözni 4kor kelek, hogy le tudjam futni az 5km-em meg tudjak reggelizni... olyan örömmel olvasom ezeket a nincs időm reggelizni szövegeket..
2016. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

7: Más meg nem bír felkelni, csak ha már minden kötél szakad. Nekem reggel fél hét körül van a legédesebb, legmélyebb alvásom, és gondolom, nem vagyok ezzel egyedül.

És ha nem kelnél fel fél hat előtt, nem is éheznél me annyira otthon, hogy enni kelljen.

Én ha 8-kor kelek, akkor is van, hogy este 6 előtt nem érzek éhséget.

2016. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!