Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Hogyan álljátok...

Diétázók! Hogyan álljátok meg, hogy ne egyetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy fél hónapon keresztül elszámoltam a kcal égetésemet és bevitelemet, tehát többet engedtem meg magamnak, mint lehetett volna. Viszont most sikerült szépen ráállnom a nekem megfelelő diétára, megvannak az igazi keretek. Jól is lakom vele, nem ezzel van a gond, hanem, hogy mindig a kajára gondolok, kivéve, amikor edzésen vagyok. Egyátalán nem vagyok éhes, régen nagyon keveset ettem, úgyhogy van viszonyítási alapom. Egyszóval unalomból is képes vagyok enni, amin változtatni szeretnék. Ez azért nehéz, mert 4-re érek haza. Kimenni nem mehetek ki, mert tanulok, olyan 6-ra végzek. Szüleim este 11-ig dolgoznak általában, testvérem nincs. Ti mivel foglaljátok el magatokat? Tudnátok mondani jó elfoglaltságokat? Tudom, hogy embere válogatja, kinek mi a jó, de mégis aki járt a cipőmben, mit csinált?

2016. okt. 15. 14:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Atallitottam a fejemben az etkezes erteket. Nem prioritas. Eszem es kesz. Ugyanugy, ahogy wc-re is elmegyek, de nem foglalkozom vele kimagasloan. Elfoglalom magam. Dolgozom, tanulok, a barataimmal vagyok, eljarok edzeni, csinalom az itthoni dolgokat, es beutemezve eszem, normalis, taplalo eteleket. Keress valami hobbit. Nincs tobb otletem.
2016. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!