Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen létezik, ha lefogy az...

Ilyen létezik, ha lefogy az ember?

Figyelt kérdés

Régen a vádlimat két kezemmel éppen hogy össze tudtam érni (mert kövér voltam) most viszont, hogy leadtam 10kg-t simán felcsúszik a kezem majdnem a combom közepéig és össze tudom érni. De még mindig vastagnak néz ki. Nem értem miért van ez.

(A vádlim legvastagabb pontján 32cm kerületű)

16/l



#láb #fogyókúra #fogyás #csúnya. kövér
2016. okt. 19. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Lefogytál, vékonyabb lett. Hidd el, nem a kezed nőtt meg irreálisan az elmúlt időszakban. Ha vastagnak látod magad, akkor az azért van, mert a testképedbe beépült a vastagságod, és még az agyad nem tudja feldolgozni, hogy változtál. Ezért érdemes centizni is a kilók mérése mellett, segít, hogy ne csússz bele ezekbe a testkép-problémákba.
2016. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Testképzavarról hallottál már?
2016. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha koplalással vagy tápanyagszegény étrenddel fogytál, fennáll a veszélye a testképzavar és az anorexia kialakulásának. A lábad biztosan nem vastag. Kezdj el táplálóbb ételeket enni.
2016. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!