Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tudna segiteni...

Valaki esetleg tudna segiteni vagy tapasztalatait mondani?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy kb 100kg vagyok 173cmer es jövő nyárra le szeretnék fogyni magassagamhoz valo testsulyra es mar elkezdtem gugolok edzo terembe járok es az etkezesre is oda figyelek szeretnek kerni tapasztalatokat es hogy jovo nyarra megtudnam e valositani mer nem kevesrol beszelunk hogy csinaljam? Lassan de biztosan? Vagy ahogy birom?

2016. okt. 20. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adom amit az első linkelt, 170 centihez 105 kiló voltam, 10 hónappal később pedig 68, kitartás kell csak, jó étrend és sport és simán meglesz jövő nyárra.
2016. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a gondolattól fáj a térdem, hogy 100kg-os testtel guggoltatod...
2016. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fú és aki 150kg- al a bállán guggol...
2016. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Fú és aki 150kg- al a bállán guggol..."


... az jó eséllyel nem így kezdte, hanem fokozatosan, először saját (nem túl)súlyos edzéssel, jó technikával (igen, rohadtul nem mindegy, milyen szögben áll melyik része melyikhez képest, nem csak úgy beáll oszt' elkezd guggolgatni...) és utána lépett tovább a komolyabb súlyok használata felé. És igen, az ízületek és porcok még úgy sem élvezik különösebben, de megfelelő izomzattal, táplálékkiegészítőkkel és technikával lehet azt is.

2016. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyáron elkezdtem futni meg tornazni nem csak ugy alltam neki... Amugyse az volt a kerdesem hogy gugolhatok e vagy sem....

Jartam crossfitre sulyemelesre futasra is csak evek alatt sajnos meghiztam es azer tudom mi hogyan megy csak tanacsokat akarok...

2016. okt. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!