Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biztos, hogy visszahízom?

Biztos, hogy visszahízom?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogyha gyorsan fogyok (sokat), akkor vissza fogom hízni (a dupláját).

Tehát ha kb. két hónapig keresztül heti 1-1,5 kilót fogyok, szerintetek nem fogom tudni tartani a későbbiekben?


Én nem tudom elképzelni, hogyha végre megszabadulnék az átkozott kilóimtól nagy munkával, akkor ne tudnám tartani a súlyt (vagy esetleg tovább fogyni, csak lassabban).


Meg úgy képzelem, hogyha nem érzem magam ilyen dagadtnak, akkor könnyebben veszem rá magamat a sportra...


Szerintetek?


2010. ápr. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
heti 1 vagy másfél még nem számít drasztikusnak szerintem:) tudod tartani
2010. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyors fogyàst,hamar vissza lehet hizni.Lassabban fogyjàl jobban fogsz jàrni.Attól is függ,hogy hàny kg vagy és mit teszel most azért,hogy lefogyjàl?
2010. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor híznád vissza ha újra sokat ennél,de amíg annyit eszel mint mostanában, addig nem leszel dagi,nem jönnek vissza a kilók.
2010. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát most azt csinálom, hogy reggelizek és ebédelek normálisan és ezen kívül semmi.

tudom, hogy nem egészséges, meg inkább többször keveset, blabla, de eddig bevált. ha már lement mondjuk 10, utána lassítok vagy sportolok vagy ilyesmi (én legalábbis így képzelem)

2010. ápr. 26. 18:07
 5/6 maundrel ***** válasza:
azért mondják hogy csak lassan lehet tartósan fogyni, mivel ZSÍRBÓL heti fél vagy 1 kilónál nem lehet többet fogyni. ha többet fogysz az már nem zsír. namármost, minél "izmosabb valaki" (és itt most nem az izompacsirtákra gondolok)annál többet ehet. Az izom óránként önmagában (és ezt most ne vedd biztosra) 9 kalóriát fogyaszt, míg a zsír 4-et (lehet h nem ennyi a különbség, ennyire emlékszem) tehát ha te nekiállsz koplalni, és elveszted az izmaidat, akkor bár a mérleg kevesebbet fog mutatni,de zsíros maradsz, valamint azt éred el hogy már nagyon kevés kajával eléred a napi energiaszükségletedet (mivel a zsír kevesebb kalóriát fogyaszt)....így tehát kevesebbet ehetsz, és mégsem tudsz majd fogyni. És ha visszahízol(mert vissza fogsz, akkor már sokkal több zsírt kell leadnod, de sokkal kevesebb izmod lesz..ergo baromi nehéz dolgod lesz. Nem hiába szajkozzák unalomig, hogy naponta 5-6X kell enni keveset, és mellette mozogni. Ez bár lassú, de tartós.
2010. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maundrel ***** válasza:

19:48-as vagyok:

olvasd el ezeket: (ha ez sem győz meg, semmi sem fog)


[link]


[link]


[link]


[link]


érdemes elolvasni

2010. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!