Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet kövessek és...

Milyen étrendet kövessek és sportot űzzek hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

153 cm magas es 57 kg vagyok. A magasságomhoz szerintem sok. Májusra szeretnék lefogyni, úgy 50 kg-ra, természetesen nem ölbetett kézzel. Valaki írna nekem egy étrendet amivel havi 1-2 kg tuti lemegy? Meg ha heti 7x egy órát futok vagy focizok mellette? Ebben tapasztalt emberektől kérdezném. Így se eszek sokat amúgy, 2x egy nap, nem nagyon van étvágyam és inni is keveset iszok. 7 hónap elég lesz, 7 kg leadására?

14/L



2016. nov. 1. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étkezések száma a világon semmit nem jelent, csak mondom.

A terveid szolidak, de ilyen kis súlyból ne is akarj heti kilót fogyni. Menni fog, ha megfelelő kalóriadeficited lesz, ezt ki kell tapasztalni. De ennyi mozgás és nem sok evés mellett, ilyen számokkal el nem tudom képzelni, hogy ne érd el a célod.


Bármilyen étrenddel fogysz, ha elég keveset eszel, nyilván valami számodra egészséges, erőt adó, laktató, tartható kellene. De ez egyéni, nem tudhatom, pont neked mi a jó. Kiindulhatsz akár egy tipikus szálkásító étrendből, amit persze átalakíthatsz, hasonló elemekre cserélhetsz, de kiindulhatsz a sajátodból, azt javítva, akár apró lépésekben.

2016. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rendben, koszonom!

ha reggelire eszek mondjuk egy melegszendvicset, [mert ugy hallottam reggel ehet az ember barmit (?)] de utanna meg 4x eszek egeszsegesebb eteleket az ugy jo lesz?

2016. nov. 1. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonlóba kéne gondolkodni.

2016. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!