Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig nem eszek, akkor...

Ha egy hétig nem eszek, akkor attól mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 17:17
 1/8 anonim válasza:
81%
Idiota
2016. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10kg feleslegnél: Max 1kg

15+kg feleslegnél: max 2kg

De ez a "fogyás" 80%-ban salakanyag, és víz lesz, ami távozik a szervezetedből. Amint eszel, bármit, lehet az saláta is, "hízni" fogsz 0,5-1kg-t, de ez megint csak víz, és salakanyag lesz.

2016. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
Ha közben csak heverészel, akkor nem sokat, de ha követ törsz 12 órás műszakban, akkor garantált a durva fogyás.
2016. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó 20 évvel ezelőtt, mikor én is buta és mindent azonnal akaró tini voltam, meg net se volt még mindenhol, okostelefon még konkrétan nem is létezett... szóval belefutottam egy "gyümölcsdiéta" nevű orbitális baromságba. Fogyni akartam, hát belevágtam. Ez annyit takar, hogy csak gyümölcsöt ehetsz, semmi mást, de azt korlátlan mennyiségben. Három hétig bírtam, ezalatt a három hét alatt 13 kilót adtam le, tehát heti 4 kilót fogytam átlagban, mellé könnyű fizikai munkát végeztem. A harmadik hét végén úgy éreztem, hogy megbolondulok, ha nem ehetek, elkezdtem hát picit csipegetni... majd ész nélkül összevissza zabálni. Rövidre fogom, végül a leadott 13 helyett huszat szedtem vissza. Nem jó ötlet koplalással fogyni.
2016. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen diétát javasoltok?
2016. nov. 4. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Kalóriabázi.hu

Napi 300-700kcal deficitet (minuszt) állíts be. A kalóriadeficit eredményez fogyás, nem a zsír/ch megszorítás, vagy az update, paleo, cukormentes vackok. Persze törekedj a természetes, kevésbé feldolgozott ételek fogyasztására, de ha azokból is túl sokat eszel, hízni fogsz. (Amúgy én vegán vagyok, szóval a legetikusabb életmód a vegán, ha engem kérdezel.) A hormonokkal teli tej stb pl a 8-9 éveseknél nagy melleket eredményez, könnyeb elhízni ha az ember hormonháztartása felborul (egyes fogamzásgátlók is ilyenek)

2016. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mozgás ...én a világot felzabálom, és nem hízok ! Sport, sport...sport!
2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: "A kalóriadeficit eredményez fogyás, nem a zsír/ch megszorítás" - ez nagy igazság, persze a kalóriadeficitet valahogy el is kell érni, amihez pl. nekem kötelező a ch megszorítás... Sokunknak segít, ráadásul a mai ember túl sok és rossz ch-t eszik. Akinek bejön a rengeteg ch, jó forrásból, az rendben van.


Ami a kérdést illeti, 1-2 kiló mehet le zsírból, izomból, s még akár több kiló vízből, salakanyagból. Az anyagcsere be fog lassulni, nem éri meg. Plusz nem eshet jól.

2016. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!