Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 hónap alatt 22kg fogyás...

11 hónap alatt 22kg fogyás normális?

Figyelt kérdés

Újévi fogadalmam volt, hogy szeretnék fogyni. Egyetem első másfél évében 15kg plusz jött fel rám, a minden este film+chips+csoki+100% narancslé miatt. 188 cm es 107 kg voltam. Januárban azzal kezdtem, mivel cola "függő" vagyok, hogy átálltam a zero colara. Illetve főként vizet ittam. Kávéból elhagytam a cukrot és próbáltam egészségesebben, kevesebbet enni. Vettem szoba biciklit is. 3 hónap alatt -10 kg. Belassult a fogyás, ezért vettem egy forever c9-et, -5 kg. Ezután nyáron -2 kg ment le.Augusztusban ismét c9-et csináltam és így lettem 88 kg. Azóta jóval kevesebbet eszek, de amit kívánok. Este nem eszek és egyéb ilyenek. Most vagyok 85 kg. Családom viszont nem hagy békén, hogy ez nem normális, menjek orvoshoz, mert biztos beteg vagyok. Így nem lehet fogyni, hogy mindent eszek, de még is megy le. Szerintetek tényleg forduljak orvoshoz? Nem érzem, hogy rosszul lennék, vagy nem kívánnám az ételt. Csak jóval kevesebbet eszek, mint 1 éve.


21/f


2016. nov. 6. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A családod forduljon orvoshoz. Neked meg hajrá. A saját (meg)érzéseidnek higgy.
2016. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes ütemű fogyásnak tűnik. Kitartás!
2016. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem optimálisnak tűnik.

Ez heti átlag fél kiló, az abszolút nem túl sok. És ha kevesebbet eszel, az részint azért is van, mert kisebb a súlyod és kevesebb energia kell. Én is meglepődtem magamon, hogy valójában mennyire kevés kaját igénylek, amikor levetkőztem a rossz szokásokat és beidegződéseket.


A családdal ne foglalkozz, én egy év alatt fogytam 15 kilót (az még lassabb) mégis kiakadtak az enyémek is, miközben az állóképességem sokszorosa a korábbinak.

2016. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!