Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek,164 cm-hez 56 kg...

Szerintetek,164 cm-hez 56 kg normális, vagy kéne valamit kezdenem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj aludni!
2016. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Se az, hogy fiú, se az hogy lány, se az, hogy hány éves...

Hogy a sz@rba lehetne így válaszolni!

Ha gondolod válaszolok: fogyjál nagyon gyorsan...

2016. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem lehet. Lehet valaki 40 kilosan tokig narancsboros, es 120 kilosan szinizom. Nezg a tukorbe? Van arancsborod? Feszes vagy? Lottyedt?
2016. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, azért a kokszolókat nem kéne idekeverni. Naturálban 80 kiló fölött azért már lesz felesleg, akárhogyan is nézzük... De alapból ez van, igen.

Kérdező, a testzsírszázalék informatívabb lenne, biológiai nem megjelöléssel... Persze így se tudnánk, hogy ha mondjuk nő vagy és 25%, az konkrétan hogy néz ki s az neked tetszik vagy nem.


A számok alapján eléggé normális a helyzet. De ettől még lehetsz izomsorvadt egy ronda úszógumival.

2016. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam idekeverni a koxot. Ferjem 2 meter magas, natural, es izmos. Mondjuk az extremebb eset, ha valaki magaslati levegot sziv, mint o. De alapvetoen a 2 vegletet akartam vazolni. Szoval igen. Megha a kerdezo sulya 'idealis' is attol lehet full narancsboros es lottyedt. Emiatt helyes valasz nem adhato.
2016. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!