Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így fogyhatok?

Szerintetek így fogyhatok?

Figyelt kérdés

kb napi 1000-1200kcalt ennék természetesen figyelek arra mit eszek és a makrókra is.

déltől este 8-ig enném meg a napi kajámat és 16 órán keresztül nem ennék :)

Mozogni nem igen mozgok max séta vagy bicaj.

már csak 3-4kilót kéne leadnom szerintetek így sikerülni fog ?

UI:Idióta és a kérdésemre nem válaszoló emberek kíméljenek ;) Tényleg csak az írjon akinek van tapasztalata :)



2016. nov. 15. 02:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás alapfeltétele a kalóriadeficit. Ez az 1000-1200 kcal-val valószínűleg megvan, de lehet hogy ez már durva koplalás. Nem tudom mik az igényeid. Nekem az volna, de én 80 kg felett vagyok és férfi. A mozgást jó volna beiktatnod valahogy,hogy egyrészt ne lassuljon be az anyagcseréd,másrészt hogy stimuláld az izomzatod a tápanyagok felvételére,ezáltal a tested is tónusossá válik. Ezt akár otthon is meg tudod csinálni saját testsúlyos gyakorlatokkal illetve vannak a YouTubeon is videók (pl. Péntek Enikő). Ehhez a tempós gyaloglás (nem séta!) és biciklizés kitűnő kiegészítés.
2016. nov. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!