Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel szerintetek...

Ezzel az étrenddel szerintetek mennyit fogyhatok 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

63-65 kg vagyok, és 170cm felett kicsivel, lány vagyok.


Az étrend a következő lenne:


Reggeli: jázminos zöld tea(egy bögre)+ egy kis szelet pirítós(4x5cm) fele

Ebéd: 2 kemény tojás+ 3db sonkaszelet(szeleteltből)

Vacsora: jázminos zöld tea(egy bögre)+ egy kemény tojás


Minden nap innák 2 liter vizet minimum, és ha jó idő van futni mennék, kb 4 km-t(picit több), ha nem akkor csak otthon erősítenék. (Erősítés a futás mellett is lenne. Kézi súlyzóval karra ill saját testsúllyal az összes többi testrészre.)


Azt a jázminos zöld teát Tibetből hozta anyukám, és elvileg nagyon jó fogyáshoz is(meg am vágykeltő :DDD csak nem...).


Az edzés gyakorlatokat a pinterestes táblákról nézném, azok szerintem nagyon jók :) úgy lenne összeállítva, hogy 1 órát minden nap erősítsek.


Szerintetek le lehetne így fogyni olyan 53-55 kilóra?

Köszi a válaszokat! :)



2016. okt. 22. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen koplalós kajával még mozgás nélkül sem bírnád, nagyon hamar be fogsz zabálni. A tea nem fogyaszt.


Inkább valami normális étrendet állíts össze.

2016. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El se olvastam az "étrendet". Nem lehet két hét alatt lefogyni!
2016. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 azért megpróbálom :)

#2 Nem azt írtam, hogy lefogyni, hanem fogyni... fogyni szeretnék vele. Olvasd el ;)

2016. okt. 22. 14:16
 4/9 anonim válasza:
nem hiszem hogy napi 4kmket tudnal futni ugy hogy fele annyi kaloriat viszel be, mint kene, raadasul 4 km futas az meg -300-400 kaloria... szerintem ezt gondolt at ujra
2016. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10 kilót még megfelelő sport és étrend mellett is csak 2 hónap alatt lehet minimum leadni. Erre itt vagy te, 2 hét alatt fos étrenddel össze-vissza edzéssel reméled ugyan ezt az eredményt.


google: szálkásító étrend nőknek

2016. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kis nemokos kérdező! Tudok olvasni. A minusz 10 kg lefogyásnák számít a te méreteiddel. De a lényeget tekintve, tök mindegy. Két hét múlva is nagyjából így fogsz kinézni vagy ha valami hülyeséget csinálsz, akkor rosszabbul.
2016. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, két hét múlva meglátjuk :)
2016. okt. 22. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
El fogsz ájulni az éhezéstől, ez rettentő kevés. És a zöldség pl hol van? Semmi vitamin, meg rost nincs a tervedben. Ezt ép ésszel nem lehet 2 hétig csinálni.
2016. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az első két kilométeren nem esel össze ennyi tápanyagbeviteltől, akkor neked még a fogyás is sikerülhet, mert te kábé terminátor lehetsz.
2016. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!