Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hatekonyabban,...

Hogy tudnék hatekonyabban, egeszsegesen, lathatoan lefogyni?

Figyelt kérdés
Lecci segitsetek

2016. nov. 19. 11:36
 1/7 anonim válasza:
Ítt az egészségesen van a hangsúly, ez majd kesőbb vonza magával a hatékonyságot es a láthatóságot! Rendszeres mozgás, legyen ez konditeremben sulyzos edzes, othoni gyakorlatok, torna gyakorlatok, vagy egyszerű futás a szabadban, mind1, csak rendszeres legyen! Ha már egészség akkor figyelaz az étkezesre is, ez is szinten legyen rendszeres, kerűld a zsírokat, szénhidrátokat! Az etrended feherjében es vitaminokban gazdag legyen! A legfontosabb az etkezesn3l h nem azt csinaljunk h semmit nem eszünk, hanem epp elenkezoleg. Rendszeresen eszünk, minőségi, ételt csökkentve a szénhidrat es a zsir bevitelt! Ha esetleg szeretlen egy kis csoda szert is ami ösztönöz az edzesre, akkor egy feherje turmix, egy power protein, vwgy egy why pro megteszi! Edzés után iszol egyet, ez potol egy étkezest is, edzes utan pedig kellemesen vissza tolot, segiti a regenerálodast! A lenyega rendszeresség, a sport, es egy m3gfelelő etrend! Sok sikert!
2016. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es hol lehet azokat a turmixokat beszerezni es mennyiért?
2016. nov. 19. 12:44
 3/7 anonim válasza:

Én power proteint iszok 4000ft. itt tudod megrendelni: [link]

Teljesen megbizhato oldal, felejsd el a tevhiteket h ilyen meg olyan sulyos vese meg maj karosito hatasa van! Teljesen egeszseges TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ! nem tomegnovelo meg nem szteroid. Edzes utan, es vagy egy étkezés helyett fogyaszthatod! 1kg port, kb 1honapig elég.

2016. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jaa es van kb 1000ft posta költség. szoval 5ezer forint körül mozog az ára, de ár/érték arányban szinte a legjobb es teljesen megbizhato! Az meg hozzáteszem, h valoban segit a célod elérésében, de a rendszeres mozgas es egy jó étrend leaz az ami tenylegesen hozza segit a celodhoz!
2016. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodaszer nincs, a turmix is csak olyan protein, mint ami az ételben van, bár az étel lehet túlzottan zsíros, cukros, akármi. Nem olyat kell enni, ha a sovány fehérje bevitele a cél.
2016. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A csodaszert nem szó szerint ertettem! Hanem inkabb egyfajta motiváció! Vagyis en igy fogom fel, mert egy reszrol jó íze van, masreszről meg "elhiszem" h majd egyszer énis akkora leszek mint a testépítők! :D lehet h hulyeseg, de nek3m bejött, rendszeresen sportolok mar majdnem ket eve, focizok, suliba jarok. ez az idő alatt szinte nem is voltam beteg!
2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat en focizom rendszeresen Mar 11Eve de hiztam tole miatta is es nem fogytam le de koszonom a segitsegeteket
2016. nov. 20. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!