Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h még azt a...

Mit tegyek, h még azt a 3kilót le tudjam adni?

Figyelt kérdés
Február 1-je óta életmódot váltottam, le is ment 9kiló (170cm 63kg)10hónappal szülés után. De most valahogy azt érzem, h nagyon nehezne mennek a kilók ill. áll a súlyom. Sőt kövérnek látom és érzem magam.Ugyan ugy futok heti 6szor,azt eszem amit eddig,semmi lisztes dolog,se cukor,se csoki,ásványvíz...mit csinálok rosszú eddig ment minden.
2010. ápr. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok az eddigi sikerhez :)

Amúgy mindig az utolsó kilóktól a legnehezebb megszabadulni és ilyenkor lazábbra kell venni a diétát. A szervezeted a súlyvesztés miatt "bepánikol" és takarékra állítja magát.

2010. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmit ne csinálj másképp. Sajnos előfordul, hogy HETEKIG stagnál a súlyunk. Ilyenkor nagy kitartás kell!

Nyugi. Biztos vagyok benne, hogy a 170cm-edhez, ha 63 kg maradsz is, akkor is arányos, szép alakod lehet!

2010. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak így tovább, amúgy nem vagy kövér egyáltalán, kezdesz izmosodni, azért nem mennek a kilók lefele
2010. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el Wcre !
2010. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek;)
2010. ápr. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!