Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudna segíteni nekem valaki,...

Tudna segíteni nekem valaki, aki ért ehhez?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék.

Egészséges,sok fehérje,közepes szénhidrát,kevés zsírtartalmú étkezés rendben,viszont szeretnék elkezdeni kondizni is.

Aerob jellegű edzésre gondoltam amit 1 honap után ha belejövök,súlyzós edzéssel egészíteném ki.

Viszont lenne pár kérdésem a témával kapcsolatban.


1.) Edzés után nekem,mint fogyni vágyónak,fontos e egyből a fehérjepótlás? Ha igen, MIT és hány grammot?20 grammot olvastam. Valamint hogy szénhidrátot edzés után 2-3 órával szabad csak.Igaz ?


2.) Hetente hányszor végezzek súlyzós edzést az aerob mellett? 3 alkalomra gondoltam.

Teljes test vagy szétválasztva? Én teljesre gondoltam.


3.) Mekkora időtartamú legyen a súlyzós edzés?

4.) Hogy osszam be? Heti 5 aerob + heti 3 sulyzó?

5.) Mekkora súlyokkal dolgozzak + ismétlésszám (léci számokat irjatok ne azt h közepes ismétlésszám mert azt nem tudom mennyi)

6.) Jó e ha a napi 1 órás aerobot felbontom hogy 20 perc gyors gyaloglás 20 perc lépcsőző és 20 perc bicikli?


Célom a fogyás.

Eleve már van egy fizikumom,azt se bánnám ha menne le izomból is.


Köszönöm előre is aki segít nekem ! 26/L


2010. ápr. 29. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fitnesz teremben kérj konzultációt egy személyi edzőtől, ő személyre szabott edzéstervet csinál neked :)
2010. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,addig azért meghallgatnék egy-két választ.
2010. ápr. 29. 22:09
 3/13 anonim válasza:
0%
nem
2010. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most hogy válaszoltál már,többet ide nem jössz legalább :D
2010. ápr. 29. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Duma helyett inkább csináld!!


Aztán amikor leülsz enni ne felejtsd el azt, hogy ha többet eszel mint amennyivel éppen hogy elvagy, és még nem vagy rosszul az éhségtől, akkor azért 2x-3x annyit kell majd mozognod hogy ne menjen rád pluszba!!



Akárhonnan is közelíted meg ezt a témát mindenhonnan csak kemény munkával érhetsz el eredményt..



A Legfontosabb, hogy legyen készenlétben cukros víz amivel újraélesztheted magad ha kezdenél elájulni...

2010. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah, és Sok Sikert!
2010. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nincs ebből konkrét terv, vagy ha van sem az fog beválni..

Mindíg annyit kell csinálni amennyit éppen hogy kibírsz, aztán rádobni még 10 et legalább..


Egyébként azzal is lehet fogyni ha ugyananyit eszel mint eddig de nem alszol mondjuk 2-3 napon keresztül, aztán alszol 10 órát és utánna megint nem alszol, és közben mozogsz..


Mindíg csak annyit egyél amitől elmúlik az éhséged, és ne annyit amennyi előtted van!

Ja és próbáld ki hogy reggeli előtt, vagy amikor farkaséhes vagy megiszol egy pohár cukros-enyhén sós vizet és vársz 10-15 percet!

Kevesebb kaját fogsz kivánni utánna!


És teljesen mindegy milyen gyakorlatot csinálsz, ha csipőre tett kézzel lábújhegyreállsz meg vissza kb 300 szor, az is mozgás..

2010. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát az 52 százalékoddal nem is vártam többet:D még 69hez is kevés vagy:D

amúgy nem tudom honnan veszed hogy éhezek...

még tudom fogsz írni,nem bírod ki,de úgy járunk jobban ha nem válaszolok,mert akkor nem lesz mire visszaírnod,így tovább léphetünk a témán.úgyhogy gyorsan pötyögj még valamit,add ki a stresszt:)

2010. ápr. 29. 23:38
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor sem értem,miért nem lehet normálisan válaszolni,miért olyan megerőltető.azért van ez az oldal.
2010. ápr. 29. 23:39
 10/13 A kérdező kommentje:
a kérdéseim továbbra is állnak,valaki ha többet tud segíteni,léci írjon.köszi
2010. ápr. 29. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!