Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni 7nap...

Mennyit lehet fogyni 7nap alatt úgy hogy csak folyékony dolgokat viszek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy reggelire egy joghurt, ebédre kis leves, vacsorára egy, vagy fél bébiétel.

Ma van a 3.napja hogy így étkezek és fogytam 1kiló 10dekát, és érdekelne hogy még hány kiló mínuszra számíthatok.

(egyébként nem éheztetem magam vagy ilyesmi, csak beteg vagyok és nem tudok szilárd dolgokat enni)



2016. nov. 23. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit le is fogysz, hamar vissza fogod hízni, mert, a tested "vésztartalék üzemmódba" kapcsol, ha állandóan éhezel, így mindegy is mennyit fogynál. (láttam, hogy írtad, hogy nem éhezteted magad, de ha csak folyadékot viszel be, akkor bizony a szervezeted éhezik)
2016. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a belek kiürülésére lehet számítani rövid távon, amit súlyos székrekedés követ majd. A belek normális mozgásához emészthetetlen szilárd anyagokra van szükség.
2016. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem fogytál. Kiürültek a beleid, és vizet veszítettél.
2016. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

1 kiló nem fogyás. Egy nap alatt változik a súlyom 1-2 kilót, ahogy eszem, iszom, ürítek.

Lehet, hogy a 7. nap végére a súlyod kisebb lesz pár kilóval, mert kiürülnek a beleid, de hogy vékonyabb és szebb nem leszel, az tuti.

2016. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
1,1 kilót fogyásnak nevezni :DD Kimegyek biciklizni 3 órát, 2-2.5 kilóval könnyebb vagyok. Semennyit nem lehet fogyni kb, mihelyst tudsz enni úgyis vissza jön a súly.
2016. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

csak folyékony?

valaki izzítsa be a csoki fonduet

2016. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyiségre ez nagyon kevés, és fehérjehiányos. Kicsit sűrűbb ételek kellenének, csinálhatsz zöldségpüréket, gyümölcsturmixokat, ehetnél sok lágy tojást. Inkább kevesebbet fogyj, mint hogy a tápanyaghiány miatt még betegebb legyél.
2016. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 kg az nem fogyás, ennyit lazán ingadozik az ember súlya naponta.
2016. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6: Én fél kiló lágytojásra gondoltam, kis kókuszzsírral gazdagítva, de a csoki sem egy rossz ötlet, valóban :D


Kérdező, ahogy írták, a fogyásod zöme tuti nem zsír, azonkívül legalább fehérjét egyél eleget, kis zsírt, zöldséget (azt is le lehet turmixolni).

2016. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggel elmegyek a budira és máris megvan az egy kg mínusz.

Ha nem akarsz emésztőrendszeri problémákat kérdező, akkor amint lehet állj vissza a szilárd ételek fogyasztására.

2016. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!