Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a narancsbőr ellen?

Klasszikusnarancs kérdése:

Mit tegyek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legmagyobb problémam a narancsbőrrel van !

171 cm vagyok es 60-61 kg.

Nincs bajom az alakommal , nem szeretnek se fogyni , se hizni !

Ami mindig is zavart az a narancsbőrom ! De az szörnyen csúnya ... es emiatt nem merek strandra se jarni ,nyaron sem voltam sehol. Na de ezt majd a mostami nyárra megszeretném valtozattmi es eltunteni a narancsborom !


Heti 3-4x 20 percet mozgom.

20 -30 gugolas

5-6 fajta labemelest , mindegyik bolt 30at ... ha keson erek haza akkor legalabb 10et mindegyikbol !

Es 40 kitorest.


Heti 1x pedig 10 percet futopadon dombsetazok aztan 10 percet futok.


De sajnos a narancsborom egyre rosszabb.


Az etkezesmet atlagosnak mondanam :)


18/L



2016. nov. 24. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

pedig itt az étkezéssel lesz a gond.


párom, aki foglalkozott testedzéssel, mondta, hogy ha sok húst és sz..r kaját viszek be a szervezetembe, akkor az meglátszik a bőrömön, narancsbőr formájában.

ha sok salakanyag felhalmozódik benned, azért is kialakulhat narancsbőr


célszerű lenne mondjuk elmenni szaunába, hideg-meleg váltott zuhanyt kipróbálni és salaktalanítani a testened

2016. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt narancsbőröm, amikor mindenféle "műanyag kaját" ettem, és meg is híztam rendesen. Most igyekszem csak természetes ételeket enni (cukor, étolaj, bolti tejtermékek, pékáru mellőzve), és bár eszem húst, eltűnt a narancsbőröm. A terhességi csíkjaim nagyon vékonyak és halványak lettek, alig látni őket. A szauna és a masszázs nagyon hasznos, megfelelő mennyiségű vizet kell inni, sok zöldség, gyümölcs, szerintem ez sok más problémát is megold.
2016. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sulyod jo a magassagodhoz, de attol meg a testzsir%-od lehet magas. Dietazni kell. Melle meg normalis sulyzos edzes kell, hogy valami formas rajzolodjon ki a zsir alol, ha ledolgoztad.
2016. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A narancsbőr zsírszövet akár tetszik akár nem...

A magasság súly arányod jó, csak a tested összetétele nem az...

Sportolni kéne, hogy ne háj hanem izom adja a formát a testednek...

2016. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiaba akar izmot epiteni ha nincs meg a megfelelo kaja hozza.
2016. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamiből fenttartja ezt a tömeget... testkompozíció váltás tudom bonyolult fogalom.
2016. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat ! :)
2016. nov. 25. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A narancsbőr kialakulásának sok oka lehet, pl genetika, helytelen táplálkozás, mozgáshiány, kevés vízfogyasztás, gyógyszerek mellékhatása, keringési problémák stb. Segíthet a helyes táplálkozás, vitamin fogyasztás, sok mozgás, folyadékfogyasztás, keringés javítás, hideg-meleg váltó zuhany, narancsbőr elleni tekercselő készlet stb.
2016. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!